Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A férfi rabok a börtönben,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi rabok a börtönben, akik tényleg megdugnak (erőszakolnak) másokat, azok valóban melegek?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy az elhíresült tusoló meg a szappan mondás, amiből sok film is gúnyt űz, annak egyáltalán van valóságtartalma? Börtönökben tényleg gyakran történik ilyen? Mármint nem kizárt, hogy soha sem, de gondolom aki full hetero, az is dugna más pasikat a börtönben? Vagy egy idő után képes annyira kanos lenni egy férfi, hogy neki már mindegy, csak dugja be valahova? Azért gondolom az sem mindegy, hogy hova, ha egy nagyon dagi tagról van szó, arra csak nem cuppannak rá. Vagy igen? Mi a véleményetek ezzel kapcsolatban?

+ egy nagyon durva kérdés a végére, de azért valós: Passzivok ha ti börtönben lennétek tegyük fel és egy tényleg vonzó férfi megkörnyékezne, akkor eljátszanátok, hogy szenvedtek, vagy kifejeznétek neki valahogyan, hogy ez nem rossz, legyen gyakrabban is ilyen akár?



2020. okt. 20. 20:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Vagy biszexek.
2020. okt. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem feltètlen buza. A dominanciájàt így mutatja ki a másik felett. Ha kijön a sittről megint csak nőkkel lesz.
2020. okt. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Azért nincsenek tömeges öngyilkosságok a börtönben olyan lenne mint a holokauszt
2020. okt. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

#3

Mivel dugtad meg őket? Ez a hozzászólás a nap vicce. 😂

2020. okt. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Érdekes kérdés. Egyszer utánaolvastam, és azt találtam, hogy ami a börtönökben van, úgy hívják, hogy pszeudo-homoszexualitás. Extrém szexhiány, nőhiány miatt. Amint lesz nő, nem vágynak rá egyáltalán.
2020. okt. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem feltétlenül, sőt. A legtöbben heterók. Az erőszak a nőhiány miatt is lehet, ahogy korábbi válaszoló írja, illetve a megfélemlítés egyik eszköze, különösen az új rabokkal, illetve pedofilokkal, anyagyilkosokkal szemben. Épp ezért az ilyen bűncselekményt elkövetett rabokat gyakran elkülönítik. Egyébként nincs tömeges erőszak a börtönökben, ma már erre figyelnek. Pszichológusi gyakorlaom során voltam börtönlátogatáson Tiszalökön, és rákérdeztem külön erre.
2020. okt. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

Bebukottak...

Ajánlom mindenkinek megnézni ezt a dokumentumfilmet.

Bár nyilván valóan már mások a körülmények és a viszonyok, nagyon sok dolog amit elmondanak benne a mai napig érvényes.

Ugyan akkor vannak biszex ill.homokos zsiványok, akik élvezetből is csinálják, persze ez ritka, de előfordul. Ha egymásra is találnak, nem biztos, hogy a zárkaközösség eltűri.


Smasszer vagyok, tudom, miről beszélek.

Ha valakinek még lenne kérdés, szívesen válaszolok.

2020. okt. 21. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

8#-as vagyok, bocs, a helyesírási hibákért!

Korán van még. :)

2020. okt. 21. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
Úgy tudom, ahol többen vannak egy zárkában, 4-5 en ott van egy csicska akinek mindent meg kell csinálnia többieknek.
2020. okt. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen szerintem még ma is történik ilyesmi,annak ellenére hogy sok smasszer és volt elítélt is cáfolja, mivel én személyesen is ismerek egy félig értelmi fogyatékos srácot akit a sitten megerőszakoltak jópár évvel ezelőtt,azóta úgy tudom műteni is kellett, mivel széklettartási gondjai voltak vagy még vannak. Állítólag öngyilkossági kísérlete is volt. Nem tudom mert már elköltöztem abból a faluból.
2020. okt. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!