Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meg meritek fogni a pártok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg meritek fogni a pártok kezét az utcán?

Figyelt kérdés
máj. 1. 15:39
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Nekem nincs pártom :/ Az Orban ellen nem akarok indulni ugysem!
máj. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Még a grabancukat is.
máj. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
*párotok
máj. 1. 16:07
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Igen
máj. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Még a nyakát is.
máj. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem dehogy is,

Most ugyan nincs,

máj. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, még a belvárosban sem Budapesten, egy kivételt leszámítva, amikor elég spiccesen jöttünk haza az exemmel, de inkább hazafelé való támogatásnak tűnhetett a dolog, viszont ő pozitívan értékelte. ;-)


Megnézem én is (nem tátott szájjal persze) azokat a párokat, akik az utcán megfogják egymás kezét. Ők általában nem magyarok, s valószínűleg az itthoni közhangulatról fogalmuk sincsen - szerencsés emberek!

máj. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pár(t)nélküli vagyok.
máj. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
Ha senki sincs körülöttünk akkor igen. Bár engem az sem zavarna ha lenne, 21. század van nem a 19.
máj. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amikor volt párom,akkor volt rá példa. De gyakrabban volt az,hogy ha találkoztunk, akárhol is,akkor megöleltük egymást és arcpuszi is volt.Sőt meg is simogattam a fejét,vagy a karját, ha úgy alakult.Például közös vásárlásnál,mikor megtanácskoztuk,mit vegyünk a főzéshez.

Szólítani is kicsimnek, bogárkámnak szólítottam :)


Soha ebből sehol nem volt gond, nyilván ha lesz ismét párom,akkor sem lesz majd:)

De ennél több sosem történt, minden már kettőnkre tartozott és kettesben.Szerencsére minden eddigi párom tudott viselkedni.

máj. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!