Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Érdemes lenne prostihoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne prostihoz mennem, ha össze szeretnék bújni valakivel?

Figyelt kérdés

Sajnos a melegek többsége vagy totál frigid és semmit se hajlandó csinálni, amihez találkozni kell, vagy csak azért találkozna, hogy kielégítse a SAJÁT élvezetét, aztán viszlát. Én ellenben olyat keresek, akivel összebújhatok néhány órára, többször kiverjük egymás farkát kézzel, és semmi több.

Nem fog hülyének nézni a prosti? (Nyilván eljátssza, hogy nem néz hülyének, de valójában sem néz annak?


2020. okt. 24. 00:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
De, hülyének fog nézni.
2020. okt. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Ettől tartottam.
2020. okt. 24. 00:56
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Amíg fizetsz addig azt teszi amit szeretnél, ez erről szól, érzelmeket ne várj.
2020. okt. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Ez nem gond kifejezetten olyat keresek, aki nem értelmezi félre, ha megölelem.
2020. okt. 24. 01:18
 5/28 anonim ***** válasza:
64%

Ha erzelmeket keresel, akkor valoban a prosti a leheto legjobb megoldas...


Komolyan mondom, azt hittem a melegek ennel ertelmesebbek.

2020. okt. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Nem érzelmet keresek!!! Szeretném, ha valaki megölelne. Nem azért, mert elhinném, hogy szeret, hanem mert engem még szinte soha senki nem ölelt meg.
2020. okt. 24. 01:25
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
de akkor a szex nem is kell, csak az oleles?
2020. okt. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Komolyan, nem is értem mit lehet ezen fennakadni? Az ember azért megy prostihoz, hogy kielégítse az igényeit. Nem lehet olyan igénye valakinek, hogy összebújna valakivel?
2020. okt. 24. 01:27
 9/28 anonim ***** válasza:
70%
De. Ha teged nem zavar, hogy illuziot kapsz, menjel. De ne csodalkozz ha csalodottan tavozol.
2020. okt. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Mert az nem illúzió, hogy a prosti eljátssza az alázatos szolgát a dominája előtt?
2020. okt. 24. 01:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!