Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek miért vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért vannak olyan passzívak, akik szopás előtt nem akarnak nyakat, mellkast, mellbimbókat, hasat csókolgatni, nyalogatni?

Figyelt kérdés
2020. okt. 25. 00:20
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Magamból kiindulva: mert csak a farok érdekel
2020. okt. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6%
Csak félig buzlk 🤢
2020. okt. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Szerinted miért vannak olyan passzívak, akik szopás előtt nyakat, mellkast, mellbimbókat, hasat akarnak csókolgatni, nyalogatni?
2020. okt. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mert szeretn(én)ek maximális élvezetet adni.
2020. okt. 25. 00:50
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Az miért baj, ha csak szopni akar?

Hamar a lényegre tér legalább. :)

Igen, találkoztam mindkét esettel, volt olyan, aki ölelgetett, simizett, csókolgatott, aztán tért a lényegre -mondjuk viszonoztam is, mert olyan volt a feeling. Ennek következtében baromi nagyot élveztünk mindketten kb. egyszerre. És nem hagyott elmenni. "Majd akkor, amikor én akarom".

A másik pedig, ami se simi, csók, stb, konkrétan rábukott, cuppogósan, csak kicsit húzta a dolgokat (azaz csak addig nem hagyott elmenni, amíg szopás közben ő el nem ment a saját kezétől) -ez két perc volt. Próbáltam visszatartani, de egy pillanatra abbahagyta a szopást, és szólt, hogy "add a számba az összeset MOST" -és amikor mentem, ő is. Úgy, hogy miközben megtöltöttem a száját, ő a saját boxerét.

És utána mindig ilyen találkáink voltak -de volt, hogy csak arra volt igénye, hogy minél hamarabb a szájába menjek. Mind lenyelte. Eztán ivott egy pohár üdítőt, adott egy puszit az arcomra, és lelépett.

De sokszor már másnap felhívott, hogy "tali a szokott helyen?"

...így megy ez.

Én mondjuk mindkét verziót szeretem. :)

2020. okt. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
A passzívfél is ember és nem (csak) az ő dolga élvezetet nyújtani...
2020. okt. 25. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom. Én szeretem bejárni a pasi testét és izgatni
2020. okt. 25. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek csókólozni, nyalakodni és utána rátérni a szopásra
2020. okt. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Èn nem szoktam nyalakodni, de engem az aktívak gyakran csókolgatnak, nyalnak, masszírozzák, morzsolgatják a gatyában a herèimet ès utána szoktunk rátèdni a szopásra :)
2020. okt. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretek nyalakodni csókolózni és utána szopni
2020. nov. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!