Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha szemölcs van egy férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szemölcs van egy férfi végbelén akkor Őróla sejtik a dokik hogy meleg?

Figyelt kérdés
2020. okt. 27. 16:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Inkább ha ki van borotválva

De ők már anyi mindent látnak hogy ez a legkevésbé sem érdekli őket.

De miért lenne a melegeknek szemölcs a végbelén?

2020. okt. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Nekem sztem van egy, 2 éve volt utoljára anális kapcsolatom, 1 éve még tuti nem volt ott semmi, nem tudom ennyi idő után kijöhet-e..


Mert ugye szemölcs ottvan ahol éri a fertőzés az embert...

2020. okt. 27. 16:37
 3/19 anonim ***** válasza:
93%

Szemölcsöt nem csak nemi úton lehet elkapni.

Egyébként meg egy orvos fogja látni, szóval nem mindegy?

2020. okt. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Gondolnak rá de nem érdekli őket. Én hetero vagyok és egy ideig azt hitték meleg vagyok.
2020. okt. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos kijöhet. Bármikor. Ilyen huncut ez a szemölcs. De a dokinak nyugodtan mond meg. Nem tehet semmiféle megkülönböztetést. Mindenkit el kell látnia nem tehet faji, nemi megkülönböztetést!
2020. okt. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam hpvs
2020. okt. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Négyes neked miért gondolnak rá?
2020. okt. 28. 00:01
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes az orvost hülyének nézni! Látott már ő ilyet elég sokat! Levágja egyből hogy meleg vagy. De természetesen köti az orvosi titoktartás! A Mária utcai bőr és nemi beteg gondozóba menj, az állítólag melegbarat hely! Mond el neki az igazat. Nem hinném hogy le fog baszni! Én is megyek lassan dokihoz teljes vizsgálatra!
2020. okt. 28. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
#7 azért mert ott volt szemölcs és erre az egyik legkézenfekvőbb magyarázat az, hogy anális szex az oka. Ami annyiból érdekes a dokinak, hogy akkor így is tovább adhatja az ember.
2020. okt. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer vadhús nött a fenéklyukam körül. Naná, hogy melegnek nézett az orvos, az elsö kérdése volt, hogy volt-e anális szexem? Csak aktivként még szüz, és az is marad a fenekem, de az operációnál, amikor kivágták azt a vadhúst, úgy összevarrták a lyukamat, hogy kisújj nagyságú lett. Van is bajom elég a kakilással....

Visszagondolva szaunában ülhettem valami nem igazán tiszta helyre, ezért lehetett a fertözés.

Orvoshoz mindenképpen menj el, még, ha "csak" egy szemölcsröl van szó. Az orvos biztosan megértö lesz, hiszen neki nem véleményezni, hanem gyógyítania kell.

2020. okt. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!