Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha szemölcs van egy férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szemölcs van egy férfi végbelén akkor Őróla sejtik a dokik hogy meleg?

Figyelt kérdés
2020. okt. 27. 16:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Apolokent dolgozom, az orvosnak nincs joga ezt megkerdezni es ezt tudatositani kell neki h nem.kerdezhet ra a szexualis hovatartozasodra... de legtobbszor keeulik a temat az orvosok... a normalisabbik...

Szemolcs barhol kijohet , ha nem fontos ne mond az orvosnak h meleg vagy, csak mond h voltal wellnesbe es utana...

En a vadhusnal se mondtam volna el... ugy se tudja meg... az orvosok se olyan okosak mindig...

2020. okt. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
#11 nekem tisztább lett volna, ha rákérd a doki amúgy és nem ilyen homályos mondatokban kell kommunikálni erről :D
2020. okt. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Vadhús, vagy éppen nézegetem a neten visszahúzódott aranyér után is szokott maradni fityegő szemölcsszerű képződmény.


Nomeg van akinek a vállán nő ki a szemölcs, akkor őt meg vállonbaszták? :-)


Szóval épp ez az, nem kell hozzá anális szex hogy anális szemölcs nőjjön ki valakin, ettől függetlenül mint ahogy látjátok a dokik is rákérdeznek.


Én mindenesetre várok egy kicsit hátha elmúlik.

Évekkel az anális szex után jött ki ami ugye nem zárja ki 100%-osan a fertőzéses eredetet de hátha nem hpv..


Bár pont a hpv az ami magától előbb elmúlik mint bármi más..

2020. okt. 29. 11:01
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne várj!!!!! Menj el orvoshoz minél előbb!!!! Nem gáz ha meleg vki. Az orvos nem tehet különbséget hetero es meleg között!!!! A Mária utcai bőr gyógyászatra tessék vele befaradni! Ott fiatal nő dokik vannak! És tessék elmondani az igazat! Diszkrétek! Csak vigyél hideg élelmet! Kb. 4-6 óra a várakozási idő!
2020. okt. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Az orvosok meg az emberek is sokmindent nem tehetnek ennek ellenére van aki mégis megteszi. Voltam olyan nemibeteg gondozóba ahol kajakra rákérdeztek hogy fiú vagy lány volt-e. Panaszt egyelőre nem okoz, csak egyszer vérzett mikor hasmenésem volt és sokat töröltem. Maria utcában már voltam már full teszten régebben, tényleg diszkrétek és nem kérdezősködnek. Végignézve a váróteremben vélhetően tényleg sok meleg jár oda, sőt volt olyan is hogy két fiú kézenfogva jött hív tesztre. Senki még csak egy rosszalló tekintetet sem vetett rájuk. Ott szerintem még az egyik doki is meleg.

Ettől függetlenül végbélen előforduló ismeretlen képlet esetén nem egyértelmű hova kell menni. Szégyellem bárkinek is megmutatni, reménykedem hátha eltűnik. Max esetleg egy online bőrgyógyászatra küldök képet.

2020. okt. 29. 23:59
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem amúgy nem baj ha ki van mondva, hogy meleg vagy hetero az ember, mert tiszábban lehet beszélni onnantól.


Figymenj el dokihoz, mert ha el is múlna akkor jobb tudnod mi volt az. pl ha hpv esetleg tipizálni is jó, mert attól függjet veszélyessége. Meg ezek nőhetnek terjedhetnek is.


Meg hpv lehet belül is. Szóval azt sem árt tisztázni ott van e :D


Amúgy egy ilyen jót tesz az ember bátorságának. Miután az x-edik doki nézi meg az ember ánuszát vagy nyúl bele, utána más mércére kerül, hogy mi az ami kínos és mi az ami nem :D

2020. okt. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Képben kell lenni, mert például ha passzív az ember akkor a végbélből is mintát kell venni ahonnan általában csak akkor vesznek ha bevallod hogy meleg vagy. Az okosabb dokik például Mária utcában eleve ránéznek a hátsódra és a gyanús mert például gennyedzik akkor akkor is vesznek onnan mintát ha amúgy nem mondod.

Úgy két éve semmilyen szexuális kapcsolatom nem volt tehát tényleg kicsi az esély hogy hpv lenne. Az összes többit meg már csak akkor kezelik ha óriásira nő zavaró, sőt szerintem a szemölcsöt sem szedik le csak azért mert esztétikailag zavar.

2020. okt. 30. 00:15
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez így nem igaz!!!! 5 évvel ezelőtt elmentem bőr dokihoz! Nagyon pici szemölcsök jelentek meg a farkamon. És egyből neki álltak kezelni! 6 hét! Múlva gyógyult meg!
2020. okt. 30. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet két év után hpv.
2020. okt. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!