Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire gyakori/normális,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori/normális, hogy félénkebb, zárkózottabb személyként leginkább a "durvább" szexre vágyom?

Figyelt kérdés

Még nem volt semmilyen élményem férfiakkal és kapcsolat nem is érdekel, de nagyon izgat már egy ideje, hogy valaki megszopasson és később akár hagynám, hogy keményebben meg is dugjon.


Mondjuk amíg ez a vírushelyzet van úgyis tárgytalan a dolog...

30F


2020. nov. 1. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A koronavírus az életünk része lesz a többi vírussal együtt...


Normális dolog. Ez a fantáziád.

2020. nov. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sokan vannak így.Ugyan aktív vagyok,de szopni én szeretek.Én is vágytam rá

hogy valaki jól megszopasson.Persze oda vissza.Meg történt.Ne csak álmodozz

szerezz egy pasit és csináld.

2020. nov. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Akkor majd a túlvilágon

Vírus mindig volt, és mindíg lesz.

Ez is csak egy kifogás.

Az élet szépen elhalad majd melletted, de jobb ha tudod 30feletti passzív ok a meleg világban már nem igazán kapósak.

Megnézném ahogy megbasznak szűz vagy akkor annak örülj ha sikerül egyáltalán befogadnod egy lüktető faszt, már azt durva szexnek fogod megélni 🤡

2020. nov. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!