Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek érdemes az elsőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes az elsőt prostinál megejteni? Úgy érzem soha nem találok párt

Figyelt kérdés
Már 21 vagyok. Grindr-en sok férfinek írtam, de senkit sem érdekeltem. Annyira szeretném már csinálni :(

2020. nov. 1. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
21..... más platform, szűrni kell az embereket. a prosti az gáz, talán utolsó esetben,
2020. nov. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dorci1999 ***** válasza:
90%
Kérlek ne menj prostihoz! Az nem igazi szex, teljesen érzelemmentes, és lehet utólag sem úgy fogsz rá emlékezni hogy annyira jó volt, és lehet meg is fogod bánni később. Stigmatizálják is azokat akik prostikhoz járnak. Ráadásul bármit elkaphatsz egy ilyen aktus során. Inkább várj arra, aki szeretni fog majd téged, vagy legalább ismerd az illetőt. Türelem rózsát terem, mondjuk nekem ezt mondani könnyű. Ne add fel annyira, hogy egy prostinak adod oda magad az a lényeg! Szurkolok az igazihoz:):) 21/L
2020. nov. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

Bár hetero "szűztörésre" vonatkozik de esetedben is igaz lehet ez a korábbi kérdés és rá a válaszok:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


ja amúgy ha meleg vagy és csak a szex érdekel... Akkor lemész egy szexmoziba, nem túl igényes a közönség általában, de ott bőven lehet meleg kalandod (azért mennek oda az emberek).

2020. nov. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én prostival veszítettem el, pont azon okból, mint amiért te szeretnéd. Hogy megbántam-e? Rohadtul nem és nem is fogom. Nem nagyon érdekel.
2020. dec. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!