Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A passzív fél is szereti ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A passzív fél is szereti ha szopják?

Figyelt kérdés

Aki dugásban a passzív szerepet élvezi csak, az szereti ha leszopja az aktív? Nem igazán értem ezt.

18F


2020. nov. 3. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyene válogatja.


Én szeretem ha utána leszopnak, de nem kötelező

2020. nov. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ful passzívat nem lehet szopni.

Ful aktív nem szop.

Passzívnál nem sok van aki élvezi ha szopják, ők inkább Uni passzívok,tehát nagy ritkán dughatnak is.

De ezek nincsenek kőbe vésve, változatnak az igények, és partner függő is.

2020. nov. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
én nem szeretem
2020. nov. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sokkal inkább passzív vagyok, párom meg inkább aktív. Még nem dugtam meg őt, nem is tudom, de ő már orálisan elégített ki engem, én jóval többször őt. Ha van rajtam bármilyen női ruhadarab, bugyi pl, akkor jobban élvezem ha orálisan elégít, szeretem és megteszem érte ha megkívánja úgy is és nekem sem kellemetlen.
2020. nov. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
A passzív cumizza az aktívot.
2020. nov. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Változó, van ilyen és olyan passzív is. De a többség általában jobban szereti, ha a farka helyett inkább a fenekével foglalkoznak szex közben: azt ujjazzák, nyalják, na meg a leginkább természetesen azt, amikor már dugják. :)
2020. nov. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 DTR42 ***** válasza:
100%
Én személy szerint igen.
2020. nov. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem ha leszopnak, de nem ez az első. Ujjazast, nyalast jobban elvezem. Ezek alapján uni passzív lennék, de soha de soha nem dugnék meg senkit :D
2020. dec. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!