Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Bejönnek a szexi lábak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejönnek a szexi lábak?

Figyelt kérdés

Esküszöm az egyik legszebb dolog egy férfin/fiún a szép lábak. Imádom a metrón nézni a szexi, stílusos, jó képű srácok lábait és zoknijait. Nagyon beindítanak. Képes lennék órákon át kényeztetni egy helyes, izmos pali lábait.


Ti hogy vagytok ezzel?


Nektek szexi a lábatok? Hanyas a méretetek?


21



2020. nov. 5. 20:35
A kérdező szavazást indított:
Engem is izgat
Fúj
40 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Uramisten ezzel én is 1000% pontosan így vagyok fhú megőrülök a formás fiúlábakért uhh.

Amúgy az enyém nagyon kicsi fiúhoz képest, 40-es :/

2020. nov. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
2020. nov. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Elsosorban a labak jonnek be. Az arc utan terdtol lefele mindig az kovetkezik.

Az enyemet nem tudom megitelni, magamnak nem tetszem :D Amugy 43-44, de cipofuggo.

2020. nov. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én meg mozgássérültként csak álmodozom izmos, kidolgozott lábakaról...

Miközben a sajátom megmozdítani sem tudom :(

2020. nov. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
#1 nyugi, nekem pont az jön be, ha egy fiúnak kicsi a lába 😄 Szóval emiatt ne érezd magad rosszul, van ilyen is
2020. nov. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az izmos, szőrös lábakat imádom. :)
2020. nov. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%

Én is megnézem minden srác cipőjét zokniját és legszívesebben, belefulladnék a lábukba.

Én is szeretem ha jól nézek ki és szeretem a kilóg a zoknim/bokám.

3-as metrón sok fiatalt látok.

Illetve kollégiumok/egyetem/iskola mellett lakok 9. Kerületbe, szóval van mit nézni.

2020. nov. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Iskolából kísértem gyerekeket egy futóversenyre sportpályára. Mikor megérkeztünk, a rajtnál melegített be egy hetedikes vagy nyolcadikos srác. Én ilyen kidolgozott, izmos lábakat a combjainál kezdve nem láttam életemben. Majd' elolvadtam a látványtól. Hogy lehet egy általános iskolásnak ilyen léce...gyönyörű volt. :D
2020. nov. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%

hát nekem fiúként van lábimádatom. Balatoni áthajózásnál egy tábor vezetője nó volt (kb 23 éves,én 16) és a hajón nézegettem, ahogy a klumpájából ki-be mozgatva játszott. Észre is vette, és Badacsonyban lestem, merre járnak. Többször találkoztunk, és a lábát néztem először, amit észre vettem.

Visszahajózáskor mellém jött, beszélgettünk, és egy eldugott sarokba ment (én utána) ahol felemelte a lábát, hogy a talpához érhettem! Soha többet nem láttam!!!

2020. nov. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!