Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha direkt várnék pár randit a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha direkt várnék pár randit a szexuális dolgokkal, az mennyire elfogadható?

Figyelt kérdés

Még akkor is, ha vonzódik hozzám a másik fél stb.


Szóval direkt nem akarok testi dolgokba belemenni amíg nem ismerjük egymást jobban.



2020. nov. 6. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj bele semmibe, amit nem akarsz. Ha ez másnak így nem fogadható el, akkor keress tovább.
2020. nov. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

A többi meleg már az első pár randin szexuális dolgot akar? Az azért durva xdd. Ha normális embert találsz, és nem egy "hülye bzi" szintet megütő embert, akkor ő is várni fog avval. Egyik kapcsolatomban se volt 1-2 hónapnál hamarabb szexuális együttlét, a legutóbbi kapcsolatomban pedig 5 hónapot vártunk a komplett szexszel. Szóval aki nem bír várni az valószínűleg csak szexre megy.

20/F

2020. nov. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút elfogadható. Én sem rontanék ajtóstul a házba már az első randi után. Az előttem szólókkal is egyet értek.
2020. nov. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15%
számomra nem elfogadható!
2020. nov. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt anno egy srác... Tudta, hogy nekem van más (hetero) kapcsolatom is. El is fogadta, hogy ez "így lesz", de kifejezetten kikötötte, hogy nyista "ajtóstól a házba", csak megfelelő szimpátia alapján.

Neten ismerkedtünk meg, a "megfelelő" oldalon.

Első tali: Kis beszélgetés, kávé, egy sör. Séta a Margitszigeten.

Második tali: Szintén egy sör, szintén séta a Margitszigeten, de már néhol kézen fogva. Sötétben meg-megállva, ölelkezve, egymás popsiját meg-megfogdosva, tán csók is volt. Mindketten kemények voltunk, nadrágon keresztül egymásnak nyomtuk. :)


Harmadik tali is kb. ugyanígy zajlott le, séta, ölelgetés... stb. Mindketten mereven búcsúztunk.

A negyedik randin Ő közölte(!!), hogy foglalt szobát "X" helyen. És most oda megyünk. És reggelig, de ha kell +1 nap csak a miénk.

Belementem. :) Minden értelemben.

Másfél évig tartott. Teljes titokban.

2020. nov. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem alkalmit tervezel hanem komolyabbat akkor ez teljesen szuper ötlet.

Legalább így tudatod hogy egyhamar nem kap meg.

2020. nov. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális dolog. Én sem fekszem le az első 2-3 randi alkalmával senkivel hogyha párkapcsolat a cél.
2020. nov. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!