Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért állítják sokan, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állítják sokan, hogy a Grindrn és a Planetromeon a legtöbb ember kamus?

Figyelt kérdés

Vannak akik egyenesen 80-90%-ról beszélnek.


Biztos van valamennyi, de hogy több mint fele, sőt ilyen magas arányok?


Vagy mit értetek kamus alatt?


Szerintem, saját tapasztaltaim szerint is, rengeteg valós személy van fenn.

Az meg hogy találkozni akartok-e mindketten, az mindkettőtökön múlik.



Furcsa azt olvasni, hogy valami olyan jelenségről beszéltek, aminek kb. a nyomát nem látom.



2020. nov. 7. 09:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

Ugyan ezt látom én is. Majdnem 2 éve használom az oldalt, de csak egyetlen egy olyan emberrel beszéltem aki kiderült hogy kamu fiók. Nagyon sok normális embert látok, és mindig alaposan kiszűröm hogy kivel állok szóba. Szinte az összes randimra és a kapcsolataimra ott találtam partnert.


Szóval nem értem hogy miért mond mindenki ilyeneket, meg azt is hogy " fiatal vagy, te még nem tudod hogy működik ez, csak szex kapcsolatból alakulhat ki kapcsolat" meg hasonló dolgok.


18/f

2020. nov. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Ahol én élek

És környezetembe írok mondjuk 100 levelet akik a legközelebb vannak hozzám.

Ebből több mint a fele nem is válaszol, semmit- kösz nem vagy valami.

A nagy hányada kér intim képet vagy köszönés nélkül azt kapok tőlle és küldjem az enyém de találkozni esze ágában se lenne mert úgymond nem jövök be neki

De az intim képek kellenének.

Maradék írogat de soha nem találkozik senkivel, ő csak úgy van,elvan a képzeleteivel mi lenne HA mit csinálnál velem Ha.

Utána marad max, 10% aki valóban keres valakit. És értelmes beszélgetést lehet folytatni. Szimpátia esetén találkozni.

2020. nov. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Tényleg az is gond lehet, hogy a kamus jelző kinek mit takar.



2. válaszoló

Az hogy valaki neked vagy X-nek meg Y-nak nem ír vissza attól nem kamus. Nem jössz be neki, kész, vége.


Akinek képet küldesz mert kért, tehát már eddig eljutott a beszélgetés, tényleg illene visszaírnia, hogy 'köszi, de mást keresek'.

Viszont attól még hogy itt lezárja nem kamus, csak a kép alapján nem felelsz meg neki.


Az miért kamus ha más férfit keres?


Az már tényleg kamus akinek elvileg megfelelsz ahogy írod, de mégsem akar sosem találkozni. Ez mivel indokolja mondjuk?

Ilyet még nem láttam, de tényleg érdekes valami lehet.

2020. nov. 7. 12:05
 4/13 anonim ***** válasza:
67%

Kamus alatt sokmindent lehet erteni.


En azt is ide sorolom aki nem akar/mer talalkozni csak irogat, aki kepeket cserelget/csak kiveri, aki nem meri megmutatni magat, aki tajkeppel/idealja fotojaval van fenn...


Ilyen szempontbol kamus mindenki aki semmire nem valo, talalkozas eselytelen.


Nem valaszolas meg alapjog amit en surun gyakorlok, attol meg nem vagyok kamu csak nem erdekel a masik.


Szoval a szamomra haszontalanok tesznek ki kb 80%ot amit fenn irtam, a maradekbol 10%nak en nem tetszem, 10% meg egyeb ok miatt off.

2020. nov. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
6%
Ha neked annyira bejön az oldal, akkor használd egészséggel. De minek írod ide ki?
2020. nov. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

5.

Nem azt írtam ki, hogy nekem bejön, hanem hogy mások miért állítanak olyanokat ami feltűnően nem igaz.


4.

80%-ot tesznek ki akit haszontalannak tartasz és ennek egy része kamus? Ez máshogy hangzik mint amit írtam, hogy egyesek mit állítanak.

2020. nov. 7. 22:30
 7/13 anonim ***** válasza:
6%
Neked nem igaz, mert hihetetlen szupermen vagy, igen. A többi juzer meg mind hazudik, ja. :D
2020. nov. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
Kezdem már unni ezt sok panaszkodó embert xD
2020. nov. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez van más oldalakon is ha lányt vagy fiút keresel igazából mindegy. Sok lány nemír vissza vagy eltűnik mert talál valaki jobbat. De így sem nehéz találni valakit.
2020. nov. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 DTR42 ***** válasza:
100%
Mert így van sajnos.
2020. nov. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!