Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van az, hogy rengeteg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy rengeteg ember a homoszexuális társkeresőn pelenkában van? Csak meglepett, hogy rengeteg ilyen tag van fent, én csak ránéztem, nem vagyok meleg, de ez rendkívül érdekes. ez miért lehet?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősömmel baropmkodtunk és regeltünk ide és ez jött ki...


kepfeltoltes pont eu/view.php?filename=991melegkpelenkaban.png


2020. nov. 1. 22:25
 1/9 StevenUp ***** válasza:
61%
Mert már nem zár jól a záróizom :D
2020. nov. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de most komolyan, nézd meg azt a képet amit csináltam , ez nem vicc :D
2020. nov. 1. 22:28
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Sajnos sok, mondjuk úgy, hogy „meglehetősen furcsa” fétissel rendelkező ember van, mind a hetero- mind a homoszexuálisok között, a nagyobb probléma ezzel az, hogy a többségi társadalom összemossa a melegséget és az egyéb perverziókat, ezzel pedig még többen elítélőek lesznek a homoszexuális személyekkel szemben. Hasonlóan problémásnak látom, hogy pride-on részt vevő, női ruhás férfiakat is egy kategóriába sorolják a normális melegekkel. Visszatérve a kérdésre, nem lenne ezzel probléma, ha ezek a fétisek a „négy fal között” maradnának, mert ennek nyílt hirdetése ránk, melegekre is rossz fényt vet. Egyébként a Planetromeo egy globális meleg ismerkedős oldal, véleményem szerint heteroszexuális oldalakon még több ilyen és ehhez hasonló fétissel rendelkező személy található.


Egyébként Kérdező, ha nem vagy meleg, miért vagy regisztrálva a Planetromeo nevű meleg ismerkedős oldalra? (A többi felhasználó között csak regisztrációval lehet keresni.) És miért keresel a pelenkafétisre? Gyanús, hogy Te is érintett vagy a dologban!


33/F (meleg)

2020. nov. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
csak arra kerestem rá, hogy pelenkában vannak e a melegerk és igaz e a legenda és igen, nem fétisre kerestem.... szórakozgattunk, trollkodtunk egy haverral ezért regeltem. azért reprezentál valamit, az ami a pride-on megy!
2020. nov. 1. 22:41
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem sima melegek, hanem a BDSM egy speciális fétiséért rajonganak s már a képeken is egyből jelzik hogy érdekli őket.


Tessék itt van róla egy leírás:


[link]

2020. nov. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mint a legtöbb fétis, így az ABDL fétis sem melegspecifikus dolog, a heterok között is ugyan úgy előfordul.


Az egész szerepjáték jóval összetettebb, mint a pelenka hordás, mivel az alap felállás ugyan az, mint a legtöbb hasonlónál van egy dom/domina, és egy szub. Ez esetben a dom/domina a szülő, vagy babysitter szerepét tölti be, míg a másik fél a gyerek, aztán mehet, ami a csövön kifér.


Bár nekem még szórakozásból se jutna eszembe Romeora regisztrálni, sőt ilyen tartalmat nézni hányinger nélkül, azért szerencsére Torockaiék követői elég gyakran kapnak meg ilyen és hasonló képeket, amivel aztán lehet uszítani a melegek ellen, hogy mit csinálnak az utcán, aztán lehet, hogy még nem is melegek.


Ha pedig még nem is magyarul kerested, hanem angolul egy globális platformon, akkor tényleg relatív az a sok, mert a legtöbb melegnek nem hiszem, hogy bármi köze lenne az ilyen alap fétiseknél is furább dolgokhoz.

És remélem azért hetero oldalakon is szétnézel, mert ott is lehet csodákat találni.

2020. nov. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hetero oldalon még nem találtam ilyet, azt gondoltam, hogy ez már azért van, mert nem működik rendesen a hátsójuk és emiatt már nem is szégyellik a pelenkát
2020. nov. 1. 23:21
 8/9 BB_ ***** válasza:
100%
Úristen, ennyire azért ne legyél sötét. Az anális szex a legendával ellentétben nem teszi tönkre a záróizmokat.
2020. nov. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A pride abszolút nem reprezentálja a meleg társadalmat. Stonewallban egy férfi ruhába öltözött nő ütött vissza elsőként a rendőröknek, tehát rá emlékezünk elsősorban, nem is egy melegre.
2020. nov. 3. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!