Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Akik fiatal kamasz korban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik fiatal kamasz korban, hasonló korúval kipróbálták egymással kézzel, szájjal, csókolóztak is közben, vagy csak a másik farkával foglalkoztatok?

Figyelt kérdés
2020. nov. 14. 11:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A többség csak simán közös hoki - kiverve egymásnak, csók ritkábban de biztos van akinél előfordult ilyen is.
2020. nov. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Több közös hokiban benne voltam (pedig azóta is hetero vagyok), de csókról sosem esett szó.. ..meg anális dolgokról sem, mert az már más kategória.
2020. nov. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Vidéki kisvárosban élek és mikor kb. 9 éves voltam, költözés után a szomszéd utcából kezdtem haverkodni egy sráccal. Mi ugyan nem csináltunk semmit, de egyszer a városszéli híd alatt azt akarta, hogy betegyem neki. Nem mertem megtenni, gyerekként még ezt felfogni, átértékelni nem tudtam. De azért haverok maradtunk...Iskolatársakkal szó sem volt róla.
2020. nov. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak egymás előtti hoki volt, csók nem. Inkább poénnak fogtuk fel, érzelmek nélkül.
2020. nov. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hoki volt, orál és megpróbáltuk az anált is, de mivel fogalmunk sem volt róla, hogy hogyan kellene, az fájt, így nem erőltettük. Később gimis korban már volt az is.
2020. nov. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Először csak kézzel vertük egymásnak már ez is nagy élmény volt. Majd neki orált csináltam, de nemrégen rájöttem, hogy ha be is dugja, az hatalmas élmény. De néha csókolózunk, is ami szuper, bizsergető érzés, mert utána jön a többi már. Suliban is azt kérdezik hogy szerelmesek vagyunk egymásba? Hát, az is lehet. De semmi rosszallás tőlük.
2020. nov. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Volt csókolózás is az orálon kivül.
2020. nov. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Olyan irigy vagyok ezek a történetek olvasása után, hogy nekem kamaszként senkit nem sikerült becserkésznem, pedig voltak akiket szerettem volna. :D
2020. nov. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
mi azzal kezdtük később lett belőle más is.
2020. nov. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre ja aztán más is lett.:)
2020. nov. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!