Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Alázás és szidás? Hogyan?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alázás és szidás? Hogyan?

Figyelt kérdés

Nemrég megismerkedtem egy nagyon jo sráccal, de az a fetise, hogy szereti ha alázzák és szidják. Nekem ilyen még nem volt szóval érdekelne, akinek volt ilyen, vagy szintén szereti az ilyenkor mit vár pontosan? Miket mondjak és csinaljak?


24fm



2020. nov. 15. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

Mocskos, dupla lumpen proli, HOZZÁM!


Ilyeneket mondj neki.

2020. nov. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Ehez kellenek istrukciók,lánnyal csinálom ő is szereti de pontosítottuk mikor mit. A kis ku_vázás az mehet otthon gyakorlatilag bármikor.

Sexnél már teszek hozzá jelzőket:mocskos,fas_zopó,sex jellég tartalmazó azaz hugyos kis k...,szerttem ha magára mondja:"én vagyok a te kis ..."

Ha rossz fenekelés,földröl evés,"meg erőszakolás" azért idèző jelben mert úgy kelle tennie mintha nem akarná (ilyen estekre van a kontrolszó amikor vége a bulinak). Pofon.

Nálunk nagyjából ennyi van.


Szoval itt határozottan igaz:kommunkáció! Ő megmondja mit akar te azt adod és boldogok lehettek.

2020. nov. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

Mondd nek pl.

- a teringettét

- a kakas csípjen meg

- esnél teherbe

- ne jöjjön ki a mentő

- a kovidos életbe már'

- lejárt JOY kupon (!) - na ez azért aláz

2020. nov. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább tőle kéne megkérdezned, hogy miket szeret. Abból nem lesz semmi gond, légy nyitott vele. Mondd, hogy nincs tapasztalatod ezzel kapcsolatban, de kíváncsi vagy.

Értékelni fogja

2020. nov. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

En oralozni szoktam egy sracnak.

O rendszeresen kur*az, rib*ancozik, neha alazasbol hozzambasz penzt.

Egyszer egy haverjat is leszopatta velem.

Kerdes nelkul a szamba elvez, zuhany alatt egyszer lepisilt

2020. nov. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

:---D

"Magyarország rád vár!"

"Itt kell lenned, hogy elhidd"

2020. nov. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt érezni kell... ha nem alapba izgat akkor nem élvezi a másik se
2020. nov. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Elég érdekes fétis, mit ne mondjak, de nem támadni jöttem. Ugye ki mire izgul... :D

Szerintem a hajhúzás, fenekelés papuccsal, térdepelés, durva orál, miközben csúnya szavakkal szidod.

2020. nov. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
15%
kukoricán térdeltetés a legjobb ! Szurkáld közben gombostűvel, garantáltan elélvez és közben mondogasd hogy milyen szánalmas a tűrésküszöbe!
2020. nov. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!