Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Akinek az 1.szex eröszak volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek az 1.szex eröszak volt és fiúval szintén meleg lett?

Figyelt kérdés
Nekem így lett. Tiniként sajna 2 idösebb srác rendszeresen a koliban kènyszerített a szexre. Meleg lettem de aktív.
2020. nov. 16. 13:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják a hozzáértők, hogy az ilyen emberekben eleve ott volt legalább a bi hajlam. Tehát nem az erőszak miatt lettek melegek.
2020. nov. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Olyanok véleménye érdekel akik hasonlón mentek át.
2020. nov. 16. 13:50
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

De előtte a lányok tetszettek egyértelműen? Azóta meg már nem is foglalkoztatnak egyáltalán?


Amúgy én is hallottam ilyen történeteket, hogy az erőszak hatására meleggé lehet válni, de nekem ez olyan furcsán hangzik... Igaz, nem éltem át ilyet természetesen.

2020. nov. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
8%

Az ismerősömmel dettó ez volt. Ő is meleg lett csak passzív.

Lehet hogy soha nem lennétek melegek emèlkúl.

2020. nov. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősömmel megtörtént, viszont ez nem változtatott esetében semmit. Előtte is meleg volt, utána is.
2020. nov. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Milyen erőszakra gondoltok amúgy?
2020. nov. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Arra hogy pl kényszerből kellett szexelnie valakivel/valakikkel... Nekem így volt. :(
2020. nov. 16. 14:21
 8/15 anonim ***** válasza:
47%

Ismertem egy lànyt a szomszéd pasi megerőszakolta 13 évesen. Később nimfomàn lett.

Szóval ellentétes hatást vàlthat ki mint gondolnànk.

2020. nov. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem középiskolába volt egy osztálytársam akit zaklattak a többiek mert elég lányos és visszahúzódó volt, konkrét erőszakig nem fajult a dolog, de pl próbálták szopásra kényszeríteni, de sikerült véget vetni a dolognak, utána összebarátkoztam vele és végül járni kezdtük most is ő a párom. Előtte nem volt számára egyértelmű hogy meleg.
2020. nov. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ettől senki nem lesz meleg.


Egy hetero számára egy erőszakos homoszexuális aktus undort, fájdalmat, haragot, gyűlöletet, félelmet fog kiváltani, nem pedig hirtelen rájön, hogy erre vágyik.


Ha valaki ettől meleg lett, az előtte is minimum bi volt, legfeljebb akkor még maga sem tudott róla (nagyon sok homoszexuális ember kezd úgy, hogy ő is az ellenkező nemhez vonzódik, esetleg nem érti, hogy miért nem műküdik annyira, mint a környezetének, de eszébe sem jut az elején, hogy ő meleg)

2020. nov. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!