Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Belőletek váltott ki valamit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belőletek váltott ki valamit a Korona? Pl terveket ha vége lesz?

Figyelt kérdés
Én a korona alatt döntöttem, ha vége lesz minden vágyam megélem. Kipróbálom pl a BDSM-et fiúval. Mert hát csak egyszer élünk. És semmi se biztos. Tegnap egy 20 éves halt meg a vírusban. Semmi baja nem volt. Szóval ha vége én élni akarok egy jó fél évet csak erre fogok koncentrálni. De csak utána. Én pl addig felelőtlenségnek tartom, hogy találkoznak emberek...

2020. nov. 16. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
pedig rengeteg találkozó van vírus alatt, jó most talán kevesebb a tilalom miatt meg ,de amúgy meg...
2020. nov. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
akkor várhatsz jóóó sokáig még
2020. nov. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Kicsit felénk bi vagyok, de én is elhatároztam, hogy kiélem fiúval. Igyekszem még az idén. Amúgy bdsm engem is izgat.
2020. nov. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

Ez is csak egy ujjab kifogás

Hogy most miért nem.

Mi már átestünk rajta, semmi psra nem volt. 3nap 38,5 fokos láz ennyi és az ismerőseinknél is.

Tavaj többen haltak meg sima influenzába mint idén.

2020. nov. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

Covidosal voltam

Igaz már nem volt lázas

De karanténba volt

Semmi bajom

2020. nov. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Szó elszall...
2020. nov. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%

Van akinél nem okoz tünetet, van akinél kisebb mértékűt, de sajnos ismerek olyat akinek elég durva tünetei voltak.


Értem én hogy ez egy vírus és hogy velünk lesz mint az influenza minden évben, de szerintem amíg nincs ellene stabil védőoltás addig ki lehet bírni kalandozás nélkül. Maradjunk annyiban hogy ma beugrottam egy plázába pisilni és a faszi kézmosás nélkül távozott onnan. Ennyit arról hogy az emberek odafigyelnek egymásra. Amíg alapvető higiéniai dolgokat nem tartunk be addig mit várunk? Nem csak a korona létezik, de honnan az istentől tudjam, hogy a pasas farka nem volt gombás én meg utána fogtam meg a kilincset?


Szóval azt akarom mondani hogy nem kell rettegni, de ha lehet akkor a plusz társas kapcsolatokat vadidegenekkel le kell csökkenteni a minimumra

2020. nov. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 everlight ***** válasza:
73%
Szerintem csak az ingyen élők kedvéért van minden korlátozás,a gazdagok féltik a szaros életüket,a kitartott kurvák szintén.Mindent bezáratnak miből éljenek az emberek?Több ember hal meg éhezésben mint ahányat meg tudnának menteni
2020. nov. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az ,soha többet nem oltatom be magam..
2023. márc. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!