Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek ti próbáltátok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek ti próbáltátok már néger férfival a szexet? Ha igen milyen volt?

Figyelt kérdés

2020. nov. 16. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Akartam de a talin nem jöttem be neki. Annyi nem volt benne hogy megmondja. Úgy tett mintha nem tudná mi van. Egyedüli feka a megállóban vár majd lelép. Kínai, maláj, mexikói volt már.
2020. nov. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Dániában voltam néger sráccal. Egész jó volt .
2020. nov. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen egyszer voltam. Elég jó volt.
2020. nov. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%

Voltam párral.Semmi különös,ha csak az nem,amikor folyik ki az anyag a

szája mellet.Fehér a feketén.

2020. nov. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szaunában.

Sötétszoba, szívja a popperst, mint állat, közben rángatja a (meglehetősen nagy) farkát. Ráigazítja a fejem. Mondom miért ne, egyszer élünk. Közben csak szívja a cuccot, és velem is beleszagoltat.

...

...1 perc alatt elment. Igaz, szinte az orromon jött ki a cucc, annyi volt. :D De jólesett.

Aztán beleült. Lovagló pózban. Jó mélyen. Jó technikája volt, igaz, én bírtam legalább 3 percig. Aztán mentem. De ennyit szinte sose. Tele lett a gumi, de rendesen.

2020. nov. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kajak53 ***** válasza:
94%
Nem vagyok rasszista, de a szexben a feketék engem taszítanak. Ráadásul furcsa szaguk is van. Hogy azt ne mondjam, büdösek. Nem Magyarországon élek. De itt valami speciális füszert, vagy olajat használnak az ételkészítésnél, aminek még a börön keresztül is van szaga, sajnos. Ez teljesen független a személyi hygiéniától! Ápolt, görög isten testü fiúknak, férfiaknak errefelé elviselhetetlen szaguk van. Még az uszodai tusolás közben és után is érezni.
2020. nov. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!