Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Teljesen kezdőként inkább egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kezdőként inkább egy nagyon tapasztalat aktív, vagy egy másik kezdő?

Figyelt kérdés

Uni vagyok, de a passzív oldalt még sose próbáltam.


25/f



2020. nov. 18. 12:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Tapasztalt türelmes aktívat választanék, a helyedben.
2020. nov. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
A tapasztaltabb ÉS normálisabb. Igazából az utóbbi számít, mennyire önző vagy fog rád figyelni. Ha uni vagy akkor először annak megfelelően.
2020. nov. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Türelmes aktív akinek már van tapasztalata.

Páromnak voltak előttem barátnői én vagyok neki az első fiú, és úgy viselkedik velem figyelmesen és türelmessen szex közben mintha nő lennék és jól esik.

Csak passzív vagyok. (Nem kell privi)

2020. nov. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
13%
Tapasztalt, mint én.
2020. nov. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
16%
Ha azt jelenti a tapasztalt, hogy átment 50 emberen és kitudja milyen nemibetegsége van, akkor inkább kezdőt választanék
2020. nov. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%

#6: + azt, hogy neki ez csak egy rutinszerű numera lesz, egy a több ezerből.

Én inkább olyat választottam, akinek ez ugyanolyan izgalmas újdonság, mint nekem, és ugyanúgy, némi félsszel kevert felfokozott izgalommal várta, mint én.

Nem bántam meg. :)

Mellékesen: egyáltalán nem biztos, hogy attól, mert valaki belespriccelt már 100 emberbe, élvezetesebb is lesz vele.

2020. nov. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy valaki él rendszeresen nemiéletet más emberekkel miért jelenti automatikusan azt, hogy nemibeteg?


Bocsáss meg, de én szoktam alkalmizni, és vannak szabályai, pl húzok gumit. Nem vagyok nemibeteg. Továbbá mindenki más, és más jön be neki. Van aki imádja ha mélytorkozzák, van aki nem. Van aki lassan szereti ha szopják, van aki azt ha gyorsan. Ki a tapasztaltabb úgy mégis? Aki 5 éve ugyanazzal fekszik le, és csak 1 ember igényeit ismeri, vagy aki több partnerrel volt, és tudja már a dolgok fortélyait, és be tud lőni egy alkalmi szex esetén is egy arany középutat abban, hogy mi lehet a jó?

2020. nov. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
19%

Úgye a tapasztalt alatt nem azt kell érteni, hogy 40+?😅

Én is inkább egy kezdővel lennék, de ez az én ízlésem.

2020. nov. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Korombeli, de sokat szexelt már.
2020. nov. 18. 13:17
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
8 - nemkéne negyvenplusszozni, leszel te is ennyi. Marha hamar elrepülnek az évek, és senkinek nem tudod majd felróni. Azt hiszed, hogy messze van? Lószart. Lerohannak az évek " ".
2020. nov. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!