Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Más szerint is nehéz olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más szerint is nehéz olyan aktívan találni aki imád hosszasan foglalkozni a popsival?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem ha simizi, nyomkodják, hosszasan alaposan kinyalnak, ujjaznak, rácsapnak. Szóval hosszasan kényeztetik. Valamiért erre nehéz partnert találni.


Kérek izmos, csupasz popsim van, és mindig ki vagyok mosva tali előtt és le is zuhanyzom, szóval sem szag, sem kinézeti probléma nincs.



2020. nov. 22. 16:18
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Miért nehéz? Szerintem tök jó dolog a popsival foglalkozni.
2020. nov. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, ezt mondják sokan, de amikor esetleg oda kerül a sor akkor 2 nyalintás kb és már benne is akár lenni.
2020. nov. 22. 16:23
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

A popsi kényeztetése a legjobb dolog, amit aktívként mindig is szerettem adni...

Hosszan és több pózban is nyaltam, hiszen ez mindkét félnek nagyon jó és élvezetes..

De ugye, nem vagyunk egyformák...

2020. nov. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Alkalminál nem kényezteek

Azt csak kapcsolatban,

2020. nov. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Én Uniként imádom csinálni oda vissza. Szerintem egyik legjobb része a szexnek. Jelenleg is olyan aktívval társalgok aki szereti ezt :).

Ügyesen kell keresni és csodák csodájára találsz is majd ilyet.

19/F

2020. nov. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátom biztos nem panaszkodna, hogy keveset kényeztetném a fenekét!! Egyszerűen imádom! Simogatom, puszilgatom, paskolom, hosszan nyalom és újjazom......

Pfúú, kőkemény lett a farkam

2020. nov. 23. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Péter 26 ***** válasza:
100%
Én is szeretem ha foglalkoznak a popsimmal...felizgat
2020. nov. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Engem mondjuk be tud indítani ha sokat kell foglalkozni a popsival, de sokan amúgy nem így vannak, mármint volt dolgom olyan sráccal aki chaten mondta hogy szereti ha sokáig nyalják meg minden, de élőben meg konkrétan ha 5 percet tudtam foglalkozni a popsiával utána már közölte hogy dugjam meg mert unatkozik. Lénygében imádom ha sokat kell foglalkozni a popsival, csak ugye embert nehéz találni aki szintén szereti ha sokat foglalkoznak a popsiával
2020. nov. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kajak53 ***** válasza:
100%
Én imádom a partner borotvált, sima popsiját kényeztetni. Természetesen megfelelö hygieniai elözmények után. A ször engem kiábrándít. De az ápolt, sima anuszt isteni kezelésbe venni. Az ilyen elöjáték segít is ellazítani a gyürüs izmot és utána könnyebb a dugás is. Oda-vissza szivesen csinálom. Azaz szeretem, ha engem is kinyalnak, simiznek, ujjaznak vagy bármi mást belémdugnak.
2020. nov. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én imádok foglalkozni hosszan popsival behatolás előtt
2020. nov. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!