Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehet két meleg fiú között...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet két meleg fiú között barátság?

Figyelt kérdés
A kérdés lényege pont ugyanaz, mint hogy hetero lány és hetero fiú között lehet-e barátság.

2020. nov. 25. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet.
2020. nov. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Természetes, hogy két EMBER között kialakulhat barátság.
2020. nov. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%

Nemhiszem, hogy össze kellene hasonlítani a fiú lány barátsággal.

Egy meleg-meleg közötti barátság az más. Ne feledd, mondjuk úgy olyan mint két heteró fiú barátsága csak melegesítve.

Srácokról megy a duma stb

2020. nov. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, miért ne lehetne. Számos oka lehet, hogy szexuális vonzalom nincs köztük, de kölcsönösen tisztelik és kedvelik egymást.
2020. nov. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Saját tapasztalatból van ilyen, több mint két éve legjobb barátok vagyunk, és soha nem történt köztünk élőben semmiféle szexuális kapcsolat 😃
2020. nov. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Van 2 meleg barátom, tehát szerintem lehet.
2020. nov. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. nov. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Heteróéknál a helyzet a következő: A fiúknak többnyire fiú barátaik vannak, nőknek meg női. Ez érthető, hiszen így van könnyebben közös érdeklődés, közös hobby, közös bármi. Párt választani megyünk csak át a másik táborba. Egyéb esetben csak ritkán. Tehát fiúként elmondom, hogy a fiúk a barátaim vagy haverjaim és a lányok meg az ágyra vannak meg egy párnak.

Melegéknél ez ugye másként kell legyen. Vannak lányosabb fiúk, de vannak fiús meleg fiúk is. Vannak igazi fiús meleg fiúk, akik ugyanúgy fiúbandázni szeretnek, mint a heterók. De mivel meleg, ezért párt is onnan keres. Ezért ugye a két dolog keveredik és ez nehezíti a dolgot.


Én teljesen meleg fiú vagyok. Nekem meleg barátom nem volt. Szexpartnerem sok volt. Volt már párkapcsolatom is. De a barátaim azok mind vagy hetero fiúk vagy lányok voltak. Ez nem tudatos döntés volt, csak így alakult.

2020. nov. 26. 09:51
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék ha létezne ilyen, de sajnos eddig akármikor elkezdődött valami hasonló mindig többet akart tőlsm a másik fél, annak ellenére, hogy az elején letisztáztam, hogy barátkoznék.


Sok hetero fiú és lány barátom van, de az nem ugyonaz, mint amikor egy meleg barátja lesz az embernek.

Mégis jobban megérthetjük egymást és vannak olyan dolgok (pl melegszex, vagy a homofób tapasztalatok stb.) amiket csak, aki átélte és nap-mint nap átéli az tud róla mindőségi módon beszélgetni.

Úgyhogy rövidre zárva én nagyon szeretnék egy meleg barátot de eddig nem jött össze.

2020. nov. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Létezhet meleg-barátság!

Legalábbis nekem van ilyen barátom.

2020. nov. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!