Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Létezik igaz barátság meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik igaz barátság meleg és hetero fiú között?

Figyelt kérdés
Legjobb fiú barátomnak tervezem elmondani, hogy meleg vagyok. Azt hiszem már sejti, viszont ettől függetlenül nagyon jóba vagyunk. Kíváncsi vagyok, hogy szerintetek ez ugyan így marad e miután bevallom neki a másságom.

2017. márc. 12. 22:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt szerinted itt honnan tudjuk?
2017. márc. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha elfogadj a heteró barátod akkor miért ne lehetne? Tudsz olyan okot?
2017. márc. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Ha igaz barátok vagytok ugyanígy kell, hogy maradjon. Én is kb egy hónapja mondtam el a legjobb fiú barátomnak, kicsit meglepődött de teljesen megértett, erről nem mi tehetünk. Szerintem mióta őszinte vagyok vele sokkal jobb lett a kapcsolatunk is. Neked meg sok sikert, hidd el nem lesz semmi baj! :)
2017. márc. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ez kicsit most megnyugtatott, köszönöm! :)
2017. márc. 12. 22:26
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudhatjuk te ismered... Viszont van meleg ismerősöm, akivel joban vagyok barátság terén, jó csajozni nem fogunk együtt, de ettől eltekintve nem itélem el, csak ne probálkozzon ennyi
2017. márc. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán :D nekemis nagyon sok heteró fiú barátom van aki tudja rólam és semmi bajuk nincs vele, ugyanúgy megmaradt a barátság közöttünk és minden maradt a régiben annyi hogy nem kérdeznek a csajokról hanem kicsit félve, bizonytalanabbul a srácokról :D
2017. márc. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
No para. En is el mondtam par eve. Azota a pasikat is megbeszeljuk :D
2017. márc. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Abban az esetben lehet, ha neked pasiként nem jön be ez a heteró barátod, mert ha bejön, akkor részedről nem tiszta barátságról van szó, hanem a vonzalom is belevegyül.
2017. márc. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, létezik. Két éve mondtam el a legjobb barátomnak, hogy meleg vagyok. Első kérdése az volt (poénos hangnemben), hogy meleg szemmel mennyire jó srác :D Szerencsére nem ijesztettem el a válaszommal, és azóta is legjobb barátok vagyunk :)

17/f

2017. márc. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. márc. 13. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!