Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Merjem vagy nem merjem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjem vagy nem merjem?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, akivel jól megértjük egymást. Sok mindent megbeszélünk közösen.

Nem vagyok tisztában a nemi identitásával kapcsolatban, így nehéz a kérdés.

El merjem mondani neki, hogy szívesen kikötözném és megcsiklandoznám? (Persze nem vinnék bele szexuális témát, meg lehet, hogy fel sem fedném a melegségemet)

Elvből elutasítana?



2020. nov. 27. 10:36
1 2
 1/18 anonymousreview60 ***** válasza:
88%
Elmondanám, hogy "szívesen kikötözném és megcsiklandoznám" = Meleg vagyok és veled dugni akarok. Ez csak annak nem egyértelmű, aki 14 év alatti gyermek, de még ott is sokan kapcsolnának.
2020. nov. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Akis_hamis ***** válasza:
6%

A buz...ik miért hiszik, hogy bármit megtehetnek?

Egy ilyen kérdést tennél fel nekem, egy hatalmas maflás lenne a válaszom.

2020. nov. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Aki nem bzi miért érez késztetést arra, hogy beszóljon egy homoszexuális kérdés oldalon? Eltévedt, vagy mégiscsak érdekli a dolog valahol?!
2020. nov. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Akis_hamis ***** válasza:
6%

Azt írja nem tudja a haver identitását. Tehát 50-50 %. Én azt mondtam el, amit egy hetero reagálna rá.

Miért kell minden buz...inak olyan nagyon okosnak lenni?

2020. nov. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
Azt hiszem, #2/4 arra akar jogosan utalni, hogyha esélyes, hogy hetero a csávó, akkor ez egy hetero kapcsolatba rohadtul nem fér bele, és hát a mentalitásán múlik, hogy csak leköpi, vagy élve eltemeti a kérdezőt. Inkább kideríteném, hogy merre orientálódik (az identitás egyébként egy másik mese).
2020. nov. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Akis_hamis ***** válasza:
0%

Pontosan ötös.

Jó esetben csak leköpném a kérdezőt, kicsit rosszabb hangulatomban megkínálom a 45-ös lábammal az arcát.

2020. nov. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
Még jó, hogy nincsen ilyen kedves barátom! 😁
2020. nov. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Melegként kérdezem, hogy ha ennyire jóban vagytok, akkor miért is kell egy nagyon jó barátod előtt titkolnod, hogy meleg vagy?
2020. nov. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
#6 - nana, óvatosan ezzel a 45-ös lábbal. A lábfétis is opció :D
2020. nov. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%
Amúgy ez a mrgcsikizhetlek elég gáz...
2020. nov. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!