Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » El merjem mondani ismerkedésné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El merjem mondani ismerkedésnél, hogy izgatna ha a másik használna?

Figyelt kérdés
Vagy ez ijesztő lenne? Mert nekem pl míg nem volt ilyen vágyam, addig betegesnek tűnt az, aki ilyet akart. Persze nem ez a legfontosabb nekem, mert ölelés, simi, bújás, stb is fontos, de izgat ez is.

2016. febr. 12. 08:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt, hogy érted?
2016. febr. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kovpet ***** válasza:
100%
Ismerkedésnél szerintem ne, majd ha már vagytok olyan kapcsolatban. Kivéve persze, ha nem kapcsolati céllal ismerkedsz, csak szexre. Akkor nyilván mondd el, de akkor szerintem célzottan úgy is keress.
2016. febr. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
hogy érted h használna?
2016. febr. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
most itt mindenki ennyire naív itt? 21. század van meg internet, és nem sikerül kigooglezni a "használni" szót szexuális értelemben?
2016. febr. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ennek semmi köze a naivitáshoz. a szado-mazo is egyértelmű, de nem mindenkinek fér bele éppen minden.
2016. febr. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sub vagyok, engem ez izgatna, de azt hiszem egy normál kategóriájú átlagos pasi lehet ,hogy megijedne tőle.

29F

2016. febr. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
24/F aktív, érdekel :D
2016. febr. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lány vagyok de én is elmondtam eddigi összes férfinak akivel ismerkedtem *kapcsolatra vagy szexre egyaránt* hogy imádnám ha használna, akár barátaival is
2023. aug. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!