Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív srácok, mit vártok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív srácok, mit vártok valakitől, aki bejön?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, amikor meglátsz egy ismeretlent és szimpatikusnak tűnik, örülnél, ha történne valami köztetek. (A kérdés aktív srácoknak szól, akiknek bejönnek a kisfiúsabb, csendesebb srácok.) Mit várnátok, mit tegyen egy ilyen srác? Kinek kell kezdeményezni, milyen jelre, visszajelzésre vártok? stb.

2020. nov. 27. 11:35
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Ha adsz valami jelet, akkor az aktív lépni fog. Ha nem, akkor balfsz, vagy nem is akar tőled semmit.
2020. nov. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Milyen jelre gondolsz? Mi az ami még így oké (tehát hogy nem kínálom fel magam tálcán xd) de félreértelmezhetetlen
2020. nov. 27. 12:01
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem is szabad qrvának tűnni, mert akkor az is leszel. Mosoly, vagy egy nézés, ami ha átmegy a másiknak, akkor lépni fog! Ha nem, akkor mégsem Te vagy az esete, vagy éppen hetero, vagy meleg, de simán hülye.
2020. nov. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én aktív vagyok és nagyon bejönnek az ilyen srácok de én is félénkebb vagyok ismerkedésnél mert félek hogy kiszúrnék magamnak egy csendesebb hetero srácot.
2020. nov. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És ti hogy tesztek lépéseket vagy kinke kéne kezdeményezni szerintetek?
2020. nov. 27. 15:00
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Bármivel lehet folytatni, csak legyen egy első lépés, utána a következő. De csak lépésenként!
2020. nov. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, milyen korú és megjelenésű srácok az eseteid?
2020. nov. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Egy finom mosolyt + kacsintást, vagy akár dobhatsz egy csókot is. :)
2020. nov. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a jobbról első srácot (tarka pólóban) 2:29-től: [link] Valahogy így kellene jelet adni. ;)
2020. dec. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
Azt, hogy gyorsan elmegy majd.
2020. dec. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!