Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lefeküdnétek e Whisper Tonnal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Everlight kérdése:

Lefeküdnétek e Whisper Tonnal?

Figyelt kérdés
2020. nov. 28. 18:46
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
44 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Így kell saját magadról kiírni kérdést. :D
2020. nov. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Két okból sem: kor, és nem jön be semmilyen formában.
2020. nov. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem. Nekem túlságosan nőies.
2020. nov. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Egyszer. Mivel tipik full passzívnak tűnik. Szexuális viszonyra tök alkalmas. De azt hiszem kapcsolatot semmiképp. Esetleg rendszeres szexkapcsolat is, oké. Mert amúgy mondhatni bejön, és asszem már nagykorú. De egyébként az idegeimre menne.
2020. nov. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%
Nekem már meg volt. Nagyon fogaz...
2020. nov. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 -remete- ***** válasza:
100%
Utsó.LOL nekem is csajos ezek a tipusú pasik nem tetszenek.
2020. nov. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó lepontozásáról egy közmondás jut eszembe:

"Akit a meztelen szobor sért, leleplezi önmagát"

#1 - ez szerintem bingó :D

2020. nov. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Bi srácként ezek a rózsaszín hajú, kifestett, semennyire sem fiús srácok nem jönnek be (nem is értem akinek igen az miért nem igazi lányokkal kezd)! Ráadásul mint személyiség is elég idegesítő, az állandó visongó hangnemmel a videóiban és másodpercenként egy poénnal, ami 99%-ban nem vicces.
2020. nov. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
8-as, hogy mi a különbség egy lány és egy lányos fiú között? A teste. Attól, hogy valaki érzelmileg lányokba szerelmes, és esztétikailag a finom vonások, nőies szépség vonzza, még nem biztos hogy fizikailag egy puha gombócokból összerakott körte formára izgul. Arra nem tud. Na ezért kell a lányos fiú neki igazi lány helyett.
2020. nov. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
9-es:OK értem. Bár hozzáteszem, hogy voltam finom vonásokkal megáldott, szép arcú,szőrtelen testű már-már lányos fiúval, avagy még amúgy tetszik is az olyan. De mentes volt a színes hajtól,festett körömtől, erős sminktől stb... A finom vonások stb ellenére is lehet fiúsnak maradni. De persze azt is elfogadom, hogy van akinek biztos az is fekszik aki nem ilyen, hanem ugye olyanabb :)
2020. nov. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!