Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A pasim imádja a lábaimat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim imádja a lábaimat, azt akarja, hogy folyton pulcsiban és boxeralsóban mászkáljak nála, de nagyon hideg van a lakásában. Hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés

2020. nov. 28. 19:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
85%
Kapcsold már be a fűtést hulljon ki a szemöldököd!
2020. nov. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
65%

Kinyitod a szádat, és hangokat formálsz vele, amikből szavak lesznek, ezekből pedig mondatok.

Kúrni mersz vele, de magadért kiállni nem.

Értelmes, érett nőre vall...

2020. nov. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem a felvetést.

Bár heteró vagyok, a párom imádja ha combfix van rajtam. Ugyanakkor elég volt egyszer mondanom, hogy fázok benne, és azóta fel sem hozta, hogy úgy legyek. Ha nem csak dugni jártok össze, hanem párkapcsolat, akkor miért is ne lehetne ezt megbeszélni?

2020. nov. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
95%
De mi a francért van itt ennyi hetero? :DD Amúgy semmi különös, fogod magad és megmondod neki hogy fűtsön jobban a lakásban, mert különben nincs boxeralsóban mászkálás :)
2020. nov. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
15%
6. Azért, mert a kérdés bazi nagy betűkkel van odaírva, de a kategória kis hangyányi betűkkel, hogy azt vegye észre utoljára az ember.
2020. nov. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%
A pasija imádja, ha boxeralsóban van a párja. Szerinted mégis milyen kategória lenne ugyan?!
2020. nov. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
84%

8 - bizonyára nem tudod, de a csajoknak mániájuk a boxeralsó, pláne a párjuké :)

Kérdező: vietnámi strandpapucs bmeg :D

2020. nov. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

"Drágám, ha nem fűtesz be rendesen, Isten áldjon! Visszajövök májusban!"

😂🤣😂

2020. nov. 29. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Nem engedi, hogy melegítőnadrágot vagy farmert vegyek fel. Mert mindig nézni és időnként markolászni akarja a meztelen lábaimat.
2020. nov. 29. 12:33
 10/26 anonim ***** válasza:
79%
Újisten🤦😭
2020. nov. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!