Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Létezik szexhaveri társaság?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik szexhaveri társaság?

Figyelt kérdés

Összeáll néhány fiú és megállapodnak abban, hogy a körön belül bárki bárkivel szexelhet, ha kedvük van, de a körön kívüli emberrel nem fekszik le egyikük sem. Van előnye annak is, ha az ember ismeri a partnerét, és annak is ha megbízik benne. Ebben az esetben ez elvileg megvan anélkül, hogy monogámnak kéne lenni.


Létezik már ilyen?

Lehetne ilyet csinálni?

Te belépnél egy ilyenbe? Vannak, akikben megbíznál?

Kb hány fővel érdemes és lehetséges egy ilyen?



2020. dec. 2. 18:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Belépnék!Szerintem nem túl sok fővel lenne érdemes,10 körül max.Lehet hogy érdemes lenne elindítani egy fórumon.
2020. dec. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Pont tegnap hallottam vmi ilyen társaságról.😂
2020. dec. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Én is benne lennék jó lenne egy ilyet csinálni
2020. dec. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem a 10 az sok.

5-6 fővel lenne érdemes, és szívesen belépnék.

2020. dec. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Létezik. Kered Szájert, segít szívesen! 😀
2020. dec. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szájeres poénjaim magamnak megtartva. Ha ismernék ilyet, szívesen belépnék én is.
2020. dec. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
És hűségesek is lennétek a társasághoz?
2020. dec. 2. 22:13
 8/14 anonim ***** válasza:
94%

Igen, én 3 másik sráccal álltam össze.

Ismerem őket jó ideje, tehát nem vad idegenek.

Egyik, középiskolás osztálytársam volt, a másik kettő srác pedig a közös haverjaink.

De mi négyen nem csak szexuálisan élünk közös életet, hanem egy albérletben is lakunk Pesten, illetve együtt töltjük szabadidőnket is. Amire sajnos az utóbbi időben nincs sok lehetőség a vírus végett.😕

Még egymás ruháit, cipőit is szoktuk hordani.

F/20

2020. dec. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Béla211 ***** válasza:
100%

Én ezt nehezen tudom elképzelni ha létre is jön, hogy hosszú ideig működjön. Szerintem elkerülhetetlen, hogy valaki többet érezen a másik iránt és valaki meg kifog szorulni a körből. Olyat jobban eltudok képzelni, hogy hosszabb távon működhet ha párok közösen szexelnek de külön-külön nem. Izgalmasnak tünik meg lehet hogy jó lenne de csak akkor ha érzések nem ütik fel a fejüket. Én nem hiszem hogy tudnék ilyen kapcsolatban vagy szexhaverságban élni.

Utólsó amúgy ez mennyi ideje tart?

És külön külön sex éltek. Vagy legtöbbször mind a 4 egyszerre. Nem alakult ki valaki íránt erősebb kötődés?

2020. dec. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Hali!


Amit a 8-as ír, az nagyon ideálisnak tűnik, ha működik. De miért ne működhetne?

Szerintem a dolog működhet. Csak szerintem egy ilyenben senki nem tud örök hűséget fogadni. Örök hűséget fogadni és megtartani szerintem csak 1 emberrel lehet. Ilyen csoportban szerintem azt lehet felelősen vállalni, hogy megmondom korrektül, ha kiszállok, mert párt, vagy jobb partnert találtam. De ez ugye nem adja meg azt az érzelmi biztonságot, amit egy párkapcsolat.

Tehát én benne lennék egy ilyenben. Be is tartanám a szabályokat. De ha igazi párt találnék, akkor kilépnék.

Az együttlakós dologhoz szerencse is kell, hogy legyenek ilyen haverok, akikkel bele lehet menni ebbe.

2020. dec. 3. 09:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!