Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Élvezte az együttlétet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élvezte az együttlétet?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel 5 éve ismerkedtem meg. Magát heteronak vallja és van egy másik haverja, azt mondta a srác, hogy ez a haverja leszopta egyszer. Nem tudtam, hogy velem is szeretne valamit, egy este nálam iszogattunk és felhozta a dolgot, a vége az lett, hogy leszoptam őt. Elélvezett meg éreztem rajta, hogy élvezi. Aztán szóba került a dolog és mondta hogy a másik haverja jobban szopott. Rosszul esett ez, mert az a haverja fiatalabb is nálam és tapasztalatlanabb nekem kellett volna jobban csinálni. Szóval teljesen elkenődtem mert azthittem jól csinálom. Végül már nem szeretné többet csinálni velem nyílván nem mondta hogy ez miatt nem meg mondta hogy nem volt rossz.

25F


2020. dec. 13. 16:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szard le... Nem kell ilyenekkel foglalkozni. Lehet, hogy csak szándékosan megakart sérteni. Vagy nem gondolta komolyan, ha meg igen, ez van. Majd másnak tetszik.
2020. dec. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy csak meggondolta magát, hogy heteró létére engedte és rajtad állt bosszút azzal, hogy megalázott ezzel.


Rádkenve a saját "melegségét".

2020. dec. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nemhiszem, hogy megakart bántani, nem olyan aki szándékosan megbánt, csak szóba került, hogy azt jobbnak érezte. És ez tökre lerombolja az önbecsülésemet.
2020. dec. 13. 17:00
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor keress mást helyette aki leosztályoz.
2020. dec. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne a szexuális dolgokból meríts önbizalmat. Nem attól leszel valaki, hogy orrba szájba kúrsz meg szopsz. Ugyan már. Nagyon rossz úton jársz, ha ezt tartod a legfontosabb dolognak.
2020. dec. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5* van benne valami, meg végülis lehet jó voltam csak más jobb ez van...
2020. dec. 13. 17:13
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Hetero létére 2 pasi is leszopta. Ő tuti nem hetero
2020. dec. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne Hari

Heteró!?

Mit vársz tőlle, mikor kérdez akkor is hazudik!

Magának és mindenki másnak.

2020. dec. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Elfogadta valószínű, hogy nem teljesen hetero csak most tart az elfogadás fázisban.
2020. dec. 13. 20:39
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ne foglalkozz vele. Felesleges az érzelmi világodat erre az egészre pazarolni. Nem mindenkit érdekel, hogy valakit megbántanak azzal, amit tesznek vagy mondanak. Nem is veszik észre sokan. Én pl mindig látom, ha, valakinek rosszul esik valami. Mimikákat nem lehet eltakarni, hiába mond mást az illető. Néha nem is tudom felfogni, hogy más hogyan nem tudja leszűrni a tekintetből, hogy mit érez a másik az adott pillanatban. Nem véletlenül mondják, hogy a szem a lélek tükre.


Meg ahogy írtam feljebb is, ne csak ebben(szex) keress örömöt.

2020. dec. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!