Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az ilyen test mást is beindít?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen test mást is beindít?

Figyelt kérdés

Nagyon bejönnek az ilyen testű pasik, akik izmosak, de nem szálkásították le magukat. Mint a képen Channing Tatum.

Ilyen testű pasival hol ismerkedhetek?


[link]



2020. dec. 13. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Igen nagyon, de azért a szálkás izmos test is beindít.


Akinek ilyen mint a képen nekem is írhatna.

2020. dec. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon nem kellene!
2020. dec. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 -remete- ***** válasza:
87%
Nekem is ez a típus tetszik.
2020. dec. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez jön be,ide vele:)
2020. dec. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs vele bajom.
2020. dec. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16%

Ez a kép nem túl előnyös.

Egyébként Channing Tatum nagyon bejön.

2020. dec. 14. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez a manus kövér és plottyedt itt. 18L
2020. dec. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%

7-es, nem kövér a pasi.


Egyébként aki néz róla képeket, az láthatja, hogy soha nem volt az a nagyon leszálkásított vékony testalkat, sőt az utóbbi időben rendesen szedett magára súlyfelesleget, és cikk is volt róla hogy aputestet növesztett.


Sokan azt hiszik, hogy a vékony kockahasú, kigyúrt pasik állandóan képesek úgy kinézni. Nos, hát nem. Izomnövelést kalóriatöblettel (szaknyelven tömegeléssel) érsz el. Ez azt jelenti hogy a kemény edzések mellett az izom mellé zsír is rakódni fog az illetőre, mert száraz izomzattal nagyon nehéz plusz izmot építeni. Miután ez megtörtént, utána szálkásítasz le (csökkented a TSZ szinted, ez sajnos bizonyos fokú izomvesztéssel is jár), és ekkor lesz az a szépen kidolgozott test amiért nagyon sokan oda meg vissza vannak.


De vannak olyanok, mint ő, aki meghagyja egy részét az zsírnak, nem szálkásít le teljesen kockahasig, és szerintem ez nagyon szexi.

2020. dec. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon vekony es keves izom van rajta az izlesemnek
2020. dec. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!