Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az aktívok csinálják mire egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az aktívok csinálják mire egy férfi való de a passzív férfi élvezeti kodolása/dns/ elromlot ezért nem tud férfi lenni?

Figyelt kérdés
2020. dec. 18. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A férfi az identitás. Az identitás azt jelenti, hogy eltudod dönteni magadról, hogy férfi vagy, vagy nő. A homisag az orientáció. Nem attól férfi a férfi, hogy nőt dugaszol. Sőt semmi köze a szexnek a férfihez, vagy a nőhöz, mint fogalom.
2020. dec. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
11%
Ja meg vannak az interszexuálisok, mint hermafroditák. Nekik két nemiszervük is van. Ők se nem férfiak, se nem nők.
2020. dec. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Na mire való a férfi? Napi szexizmus.
2020. dec. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Eskű 4x olvastam mire megértettem, tehát nem vagyok valami nagyon okos xd

Ezek szerint úgy érzed a passzívok nem férfiak!?

Nagyon sok passzív férfit ismerek akik felső vezetők és nem gondolják rolluk hogy melegek.

2020. dec. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Milyen nyelv ez amúgy?
2020. dec. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kevered a férfi fogalmát a szexuális szereppel. Nyilván akinek távol állnak a homoszexuálisok elsőre nehezen érti, de valaki attól férfi ha himbilimbije van. Vannak heteroszexuális meg homoszexuális férfiak. Akár hiszed akár nem szerintem meg nincs férfiasabb ha "beengedsz" egy másik férfit.

Tehát a konklúzió: az egyén szexualitásának megélése megerősíti önmagát, identitását függetlenül a szexuális orientációtól. Egyiknek ez férfias, másiknak a másik.

2020. dec. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6-os azt mondod az az igazi férfi ki passzív?
2020. dec. 18. 17:38
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az az igazi férfi, aki férfi, függetlenül a szexben betöltött szerepétől. Nekem férfias dolog férfival összegabalyodni, pozíciótól függetlenül.
2020. dec. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező te milyen nyelven beszélsz?
2020. dec. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!