Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzív melegek, ti mitől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív melegek, ti mitől elégültök ki mikor nektek csinálják, mit éreztek?

Figyelt kérdés

Passzív meleg volnék, vagy inkább csak leszek mert még nem voltam senkivel, és kiváncsi vagyok!


A válaszotokat előre is köszönöm!



2020. ápr. 28. 09:50
 1/1 anonim ***** válasza:
94%

Oh nagyon új élmény lesz ez neked. Az első kellemetlen lesz valamennyire, akármennyire gyengéd az aktív. Elvégre az a lyuk születésünktől arra van programozva hogy zárva legyen, de idővel nagyon is jó lesz. Az érzés, hogy kitölt téged, ahogy érzed hogy lüktet benned.. nem is beszélve a férfi g pont-ról, a prosztatáról. Akció közben az aktív stimulálni fogja és az nagyon nagy gyönyört tud neked adni. Magadhoz se kell nyúlnod és elélvezel.

De majd mindezek előtt, sose felejts el megtisztálkodni előtte, ha érted hogy értem.

2020. ápr. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!