Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha Grindr-en kapok egy tap-ot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Grindr-en kapok egy tap-ot olyantól aki nem tetszik, akkor nem kell reagálni, igaz?

Figyelt kérdés

Szóval nem kell üziben megmondani, hogy "Bocsi, de nem."


És ha üzit ír valaki és nem tetszik, arra szoktatok reagálni?



2020. dec. 19. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

Mi az hogy "kell"? Törvény szabályozza?


Nem kell én nem is szoktam, ha nem érti akkor tiltom

2020. dec. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak táp, akkor nem. Szerintem nyugodtan vegye a fáradtságot és írjon egy üzenetet. Tapra elvből nem reagálok.


Ha ír valaki és nem tetszik, akkor visszaírok. Nem tart semeddig, de legalább nem vagyok bunkó, és mivel én tetszem neki, vette a fáradtságot és írt üzenetet, akkor megtisztelem annyival, hogy reagálok. Nem kell, de illik.

2020. dec. 20. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Te hogyan viszonyulnál ahhoz ha te küldenél tapot a másiknak és nem írna vissza?

Te hogyan viszonyulnál ahhoz ha te küldenél egy üzenetet a másiknak és nem írna vissza?


Ez csak alapvető kommunikációs készség. Ha valaki valakire ráír, az már csak alapvető készségek hogy annyit képes legyen kibökni magából hogy "bocs nem".


Vagy nem tudom, lehet én vagyok olyan elfuserált hogy amúgy ha valakik írnak nekem egy társkeresőn amire én magam regisztráltam fel akkor üzenek másoknak.

2020. dec. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!