Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy mentek oda egy srác hoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mentek oda egy srác hoz aki tetszik nektek? Több mint valószínű h meleg.

Figyelt kérdés
Van egy srác akit többször látok hetente, és nagyon bejön, már próbáltam felvenni a szemkontaktust vele, sikerült viszonozta, és már ő is kezdeményezet. Most nekem kéne oda menni hozzá, de hogyan? Eléggé nehezen ismerkedem, de ha nyitott a másik fél akkor én is teljesen nyitott vagyok a beszélgetésre. De ahhoz h ő is nyitottan álljon hozzá ahhoz meg kellene könnyíteni a hangulatot, mondjuk valami vicceset kéne mondanom, vagy nem tudom, mert nem akarom h kinos legyen. Azt sem tudom h hogyan flörtöljek vele, valaki aki már jártas a témában kérlek segítsen. Én teljesen új vagyok ebbe a világba. Még semmi nem történt köztem és egy fiú között. Összes tippért előre köszi. 19/bi.

2020. dec. 7. 20:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóan vagyok. Én szívesen vennék tippet
2020. dec. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Hol szoktatok találkozni?
2020. dec. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Egyik üzletbe dolgozik, ahová majdnem naponta járok. Persze nincs ott minden nap.
2020. dec. 7. 21:01
 4/19 A kérdező kommentje:
Néha csak azért megyek oda venni valamit, mert reménykedem benne h találkozunk.
2020. dec. 7. 21:03
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
Akkor adja magát, esetleg, hogy az áruval kapcsolatban kérdezz valamit.
2020. dec. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%
Honnan veszed, hogy meleg?
2020. dec. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%

Istenem, de sok kereskedelmi egységbe jártam már helyes eladók miatt...

Most két benzinkúttal vagyok így...

2020. dec. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
82%

Ezen a szinten valószínű maradnék a klasszikusnál: papír, telszám/mail/face/messenger/akármi. Ha ír, nyert ügyed van és sokkal könnyebb dolgod, mint személyesen zavarban lenni.

Persze ha nem ír, másik üzletet kéne keresni... :)

2020. dec. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%

Személyesen nem egyszerű ügy ez, mert lehet hogy téved a radarod és hetero, de olyan is előfordulhat hogy meleg de párja van.

Én azt csinálnám, hogy elérném hogy meglássa a nevem, vagy valamit ott felejtenék "véletlenül" amiben az elérhetőségem csak az insta profilom vagy e-mail címem.. :))

2020. dec. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
70%

Ez a cetlizés SZERINTEM olyan gáz, nevetséges. Mintha csak alkalmit keresne az ember..."itt a számom, aztán ha üríteni akarsz, írj..."

Normális ismerkedésnek kellene megelőznie egy kapcsolatot, amihez emberi kommunikáció kell. Ha foglalt, hetero, akkor így járt, benne van a pakliban. Hihetetlen számomra, hogy még a társkeresés is ennyire elszemélytelendjen...


Persze, ha csak alkalmi a cél, akkor mehet a papír.

2020. dec. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!