Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív srácok, lennétek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív srácok, lennétek a partneretek kedvéért egyetlen egy alkalomra passzívok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy aki aktív azért aktív mert dugni szeret és nincsen oda, ha mások dugják. De amikor kapcsolatban vagyok és szeretitek a másik félt. Volt már olyan, aki ezt megtette a párjáért? Ha igen milyen volt?

2020. dec. 20. 16:04
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Nem hiszem. Bár eddig igény sem merült fel rá. :)
2020. dec. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk volt ilyen.
2020. dec. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindig az aktív szerep volt az enyém, de szívesen bevállalnám.
2020. dec. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem elő szokott fordulni. Hacsak nem full passzív a párom, akkor megeshet, h megkívánja a másik oldalt is, olyankor engedek, ha nem is túl sűrűn (a volt barátomnál pl kb havonta egyszer). De nem szoktam élvezni, igazából olyan "na legyünk túl rajta" alkalmak ezek (igyekszem nem mutatni, h ne vegyem el a másik kedvét)
2020. dec. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4. És mi az ami miatt nem élvezed ?
2020. dec. 20. 17:18
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretem, akkor igen. Nálam is hasonló eset volt, mint amit a 4-es leírt, néha kérte a párom és akkor engedtem neki. Nálunk a páromnak túl kicsi volt a mérete, és nem érte el a prosztatámat, sosem volt jó érzés amikor Ő csinálta, pedig más (méretesebb) pasikkal élveztem a szerepet.
2020. dec. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#4 vagyok. Nem tudom az okát, sohasem élveztem a passzív szerepet. 16 évesen volt az első meleg párkapcsolatom, ott én lettem volna az állandó passzív, akkor jöttem rá, h nekem a másik oldal jön be. Nem azért mert fájt vagy ilyesmi, de nekem irritáló ha van valami a fenekemben... (27f)
2020. dec. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sőt vonz is, hogy kipróbáljam a passzív oldalt.
2020. dec. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha kicsi a farka és hamar elélvez
2020. dec. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
néha engedem hogy behatoljon. Kellemes
2022. jan. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!