Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt már erőszakos partneretek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már erőszakos partneretek? Mit csinált?

Figyelt kérdés
Én egy bi sráccal találkoztam ma délután és eléggé felkavart, hogy orálszexben lenyomta a torkomba a farkát és szorította a fejem hogy ne tudjam elnyomni a fejem. Aztán utána mikor elengedte a fejem lekiabáltam és elnézést kért, de akkor is felkavart az élmény. Én ha sz-pnak engem akkor se csinálok ilyet senkivel...
2020. okt. 22. 20:28
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
Az ilyeneket sajnos nehéz kiszűrni, többet nem kell találkozni vele
2020. okt. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos volt. És utána fél éven át tűrtem el, hogy zaklat. 15 éves voltam a srác egy izmos 18 éves srác volt a gyógyúszáson szúrt ki. Aztán mivel féltem tőle megtettem amit kért. Nem tudom hogy emiatt lettem-e meleg...
2020. okt. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Vannak ilyenek, próbálj előzetesen szűrni - ki lehet, a személyiségét figyeld az illetőnek.
2020. okt. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
66%

Nem én voltam, de én is lehettem volna.

Egyszerűen annyira élvezetes qmikor lenn van, hogy könnyebb bocsánatot kérni utólag, mint kihagyni ezt az érzést.

Mondjuk van az a típus aki nagyon tud szopni, simán jobb érzést tud nyüjtani saját technikából mint az hogy a torkában van az adott srác. De ez nagyon ritka...

2020. okt. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%
Az ilyen embereket mindig is megvetettem. Főleg mikor tőlem is "bocsánatot" kért... Pont azért amit a felettem lévő írt. Pont leszarják, hogy neked ez rohadt rossz volt. Őnző, gusztustalan, nárcisztikus söpredék az ilyen és meg kell tanulnod ezeket kiszűrni.
2020. okt. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
81%
Én már szoptam le így pasit és engem is szoptak már le így de elötte megbeszéltük hogy ez így lesz.
2020. okt. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Velem az volt hogy Ő volt az aktív, rajtam feküdt, és közben lefogott és erőltette, hogy vegyek be egy drogot. Nagyon rossz volt.
2020. okt. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelte hogy rossz nekem csak csinálta. Csak azt reméltem hamar véget ér a dolog. Aztán elmentem pikkpakk...
2021. márc. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%

1x egy 2 méteres hatalmas farkú hapsi a hasamon fekve kegyetlenül megdugott.

Rövid nyalás utàn szó nèlkül tövig feldugta úgy,hogy mozdulni sem tudtam!

Kértem hadja abba mert nagyon fàj de ettől csak durvább volt és kb 10percen àt dugott mire elment !

Soha nem felejtem el,kb másfél évig nem ismerkedtem az eset utàn

2021. márc. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Két haverom lefogott,és a harmadik vadul hatolt belém.21F
2021. márc. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!