Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen mentális probléma,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen mentális probléma, betegség, vagy sérülés okozhatja azt, hogy valaki már betegesen azon rugózik, hogy más, idegen emberek kivel, és milyen nemű partnerrel szexelnek?

Figyelt kérdés
2020. dec. 24. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
15%

Milyen mentális problémája lehet annak aki a másik képebe tolja a szexuális orientációját kérkedik, hivalkodik vele és elvàrja hogy ezt önmagàban èrdemként ismerjék el.


Mennyire beteg ha valaki semmilyen módon nem tolerálja ha a másik embernek a vèleménye eltér a sajàtjától?

2020. dec. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha faluban ez teljesen normális

Bár egyre inkább nem érdekli az embereket.

Inkább az hogy ki csalja meg a párját.

De a pletyka a lényeg.

Amiért működnek a valóságsohwk is. Kíváncsiak az emberek mások magánéletére.

2020. dec. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1: Igazad van.

Bár én még csak heteroszexuálisnál láttam, hogy kérkedne az ő orientációjával, és azt másokra rá akarja erőltetni, meg emiatt többnek gondolja magát.

Tudom, ezzel a melegekbe akartál te is belerúgni, de ebből hatalmas öngól lett.

2020. dec. 24. 14:54
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A saját elnyomott vágyaik okozzák. Féltékenyek azokra, akik meg merik élni a szexualitásukat, ők meg csak szenvednek vele. Ez a dögöljön meg a szomszéd tehene is mentalitás. Ha neki szar, akkor legyen mindenkinek az. De ez érvényes akkor is, ha heteroként nem kell senkinek és ezt nem tudja normális feldolgozni, csak a másik tiprásával. Ha látja, hogy másnak megy, akkor az fogja bökni a csőrét.
2020. dec. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

1/ sokkal betegebb az aki mindeb alkalmat megragad, hogy ócsároljon valakit aki kicsit is más mint ő. Egyébként ne bagoly mondja verébnek, hogy nagyfejű. A hetero párok sem a négy fal között csinálják 90%-ban. Tele van a közösségi oldaluk, insta, facebuk, stb a párjukkal közös képekkel, együzt evős, együtt fürdős, nyaralós, karácsonyozós, csókolózós képekkel. És az utcán is fogják egymás kezét. Csókolóznak. Hoppá. Nem a négy fal között csinálják.

Fáj ha valaki másmilyen és ugyanúgy tesz? Nagyon helyes! Örülök neki! Egy ostoba liba, vagy ostoba bunkó aki más magánéletét megszállottan kritizálja, ahelyett, hogy a sajátjának élne.

2020. dec. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt én mentális problémának venném és egész egyszerűen irigységnek nevezném.

Mivel ezt látni nem is szeretném, ahogy az 5-ös válaszoló írja, a facebookon leiratkoztam.


Ne értsetek félre, nem arra irigykedik xy szomszéd, hogy téged egy azonos nemű rak meg, hanem arra, hogy hallotta / látta / mondták, hogy megtörtént.


Nem kell ahhoz vidéken lakni, hogy kibeszéljenek a szomszédok (egy nagyon elcigányosodott faluban tizensok éven keresztül egyetlen megjegyzést se kaptunk arra, miért nem csajokkal és miért szinte mindig ketten érkezünk a saját nyaralónkba (két fiatal srác)...


Sokadik éve lakok itt, a belvárosban egy igen sokszínű, hatalmas házban, a szomszédok hallhattak ezt-azt; az esetleges veszekedéskor különböző más férfihangok ordítottak vissza (én nem szoktam), sőt, a munkahelyem is ugyanebben az épületben volt 10 évig, mégse szólt vissza vagy be soha senki arra, amit előző este a lichthofban (világítóudvarban) hallott.


Persze találkoztam én is olyan emberekkel, akik megkérdezték, hogy tudom-e, hogy ez meg az "más" (részleteket nem írok). - Ilyenkor nekem a visszakérdezés szinte mindig bejött: "Éééés? Bántja valahol ez a maga önérzetét?" - sosem jött válasz.


Ergo: éljünk, ahol élünk, azért nem kell sikítva d*gnia senkinek, de le kell sz*rni, ha valaki beszól. Ha másért nem, csak azért, mert talán ő is sikoltozott éppen, amikor az x+1 gyereke elkészült, hogy <12 unokája legyen 63 éves korában. :-D

2023. márc. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!