Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egyetemista melegek: milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemista melegek: milyen volt az eddigi ismerkedési/partnerkeresési pályafutásotok, szexuális életetek?

Figyelt kérdés
2020. dec. 25. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

Szexuális életem, nagyon nagy szokott lenni.😜

Dean's College Hotel-ben szoktam lenni a 9. Kerületben.

A környéken csak fiatalokat látni és persze rengeteg külföldit, akik lazábbak és hamarabb benne vannak dolgokba.

Nem mellesleg nagyon igényesek, és jó ruhákba, cipőkbe, zoknikba járnak.😉

De ott még így vírus időben is voltunk szerencsére. Még a közösségi térben is.


20f

2020. dec. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon vérszegény.

Aki helyes férfias, az titkolja, élőben nem lehet ismerkedni. Koleszosok között szokott lenni néha, de ott is neten ismerik meg egymást először, mert ritka hogy szobatárs is benne lenne.

2020. dec. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
semmilyen
2020. dec. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Nekem az első vizsgaidőszakban pezsdült fel a szexuális életem:D Nehéz a szak, szopunk rendesen:D

20F

2020. dec. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A mi viszonyunk nem alakul fényesen, de csodásan kezdődött. Mindketten pedagógiai egyetemet végzünk. Planetromeon ismertük meg egymást. De most egy háromnegyed év után a barátom lelkesedése alább hagyott. :(
2020. dec. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sajnos semmilyen, nem ismerek egy meleget sem. Planetromeon volt par kaland oregebbekkel, de fiatalabbakat nem talaltam. El vannak tunve a melegek, de lehet rossz helyen keresem oket :D
2021. jan. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!