Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk! Ha kollégiumban zuhanyo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha kollégiumban zuhanyozni mentek, de tele van az összes zuhanykabin, és valaki felajánlja nektek, hogy oda enged maga mellé, ti elfogadnátok?

Figyelt kérdés

Olyan volt már, hogy ti ajánlottátok fel egy másik srácnak, hogy zuhanyozhat veletek egy kabinban, mer annyira teltház volt?

Írjatok lécci kort!

22/F



2020. dec. 28. 14:35
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
20%
#30, sajnos, a homároknak külön részleget kéne kialakítani, ahol élvezkedhetnek nyugodtan
2021. márc. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom, engem egyáltalán nem érdekel, had nézzenek.

Én senki előtt nem vagyok szégyenlős, ha el élvez rám bárki, csak tegye nyugodtan.

Lehet én is ki verem vele együtt.

2021. márc. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
88%
Szinte mindig együtt zuhanyzok a haverommal koliba. Van hogy kiverjük néha ott.
2021. ápr. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 A kérdező kommentje:
Kár, hogy most be vannak zárva a koleszok.
2021. ápr. 9. 09:29
 35/56 anonim ***** válasza:
89%

El.

Diákolimpia döntő második estéjén történt az eset,hogy behívott egy srác maga mellé a zuhanyba és mivel már híjján volt a meleg víz így csatlakoztam hozzá.

Egy váratlan pillanatban megfogta a farkam,aztán pedig lekapott.

Az estét együtt töltöttük egy olyan szobában,ahol nem volt senki.

Örök élmény marad. :3

2021. ápr. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
95%

Más kérdésben már leírtam, de jöjjön itt is.

Kb 3 éve voltam vidéken egy koliban. A koli kb üres volt mert szünet volt de 1-2 lakó volt. Amikor elmentem zuhanyozni pont akkor kellett 2 másik srácnak is és pont a velem szembe eső fülkékbe. Néztek végig ahogy zuhanyzok majd az egyik felállította a farkát amire nekem is felállt kicsit hisz na...

Ekkor bezárta kulcsra az zuhanyzó ajtót és mindketten átjöttek. Szopás, smár, stb. Majd ezután a koliszobában folytattuk. Amíg ott voltam minden nap szexeltem velük. A story érdekessége, hogy már 27 éves voltam ekkor és ők meg 18-19 évesek. Sose mertem volna ilyet... Nagyon jó volt. De utólag se hittem el hogy ilyen megtörténik. Durva hogy én tiniként még ismerkedni is csak titokban. Nem hogy még tudja haver is...

2021. júl. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
94%
Olyan volt, hogy haverommal kicsit tolakodtunk, ki ér oda előbb az egyetlen működő zuhanyhoz, amiből hamar ki is tud fogyni a melegvíz. Lehetett 10 másodperc, amíg egyszerre voltunk alatta, de aztán az okosabb engedett, és félre állt. Azért mégis...
2021. aug. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim válasza:
100%
Elfogadnám
2021. aug. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
94%

Azért nem történik ez meg, mert ha a két együtt zuhanyzó srácnak ez okés volna, a másik kabinokból a többi fiú látná mindezt.

Azt pedig, hogy 5-6 ember mit tapasztalt rólad, és ezt kinek adják tovább, nem szabad félvállról venni.

Sőt, még ha az elfogyó melegvíz miatt hívnának is oda maguk mellé, nagyon komoly barátságnak kéne lennie köztetek. Olyan barátságnak, amiről a többi fiú is tud, és ezért nem gondolnának bele többet a dologba. Gondolom, érződik, hogy az ilyesmi mennyire ritka.

2021. aug. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
100%

Volt a koleszban egy srác akivel rendszeresen együtt tusoltunk,amikor a többiek em láttak minket. Néha együtt is aludtunk.

Bhuzzál nem volt.

pedig nekem menne...bi vagyok.

2021. aug. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!