Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk! Ha kollégiumban zuhanyo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha kollégiumban zuhanyozni mentek, de tele van az összes zuhanykabin, és valaki felajánlja nektek, hogy oda enged maga mellé, ti elfogadnátok?

Figyelt kérdés

Olyan volt már, hogy ti ajánlottátok fel egy másik srácnak, hogy zuhanyozhat veletek egy kabinban, mer annyira teltház volt?

Írjatok lécci kort!

22/F



2020. dec. 28. 14:35
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
80%
Természetesen nem. Még akkor sem ha az illetőrol tudnám hogy szintén biszex. Ez egyszerűen nem illő. Ez nagyon személyes és intim dolog.
2022. ápr. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
76%
Persze. Meg is mosnánk egymás fütyijét.18.
2022. aug. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
91%

Tini koromban megtörtént, nem volt jó, de felváltva zuhanyoztunk igy is, a másik 1,5m távolságban megvárta a másikat,végzett, akkor utána én következtem...


Úgy hogy: a férfiakat szeretem(tiniként is azokat szerettem, és nem kiáltottam ki a világnak ahogy most sem teszem, max név nélkül, van tartásom), és kurvára nem érdekelt a másik hogy néz ki. Szexualitás nélkül nem fogadom el még egyszer,ha kellene is. Ha nő, ha férfi, egyedül zuhanyzom!


Más, amikor anyám, vagy a testvérem fürdetett sérvműtét után a kórházban és után is otthon a felgyógyulásomig, nem jó, de jobb mintha várni a nővérekre a kórházban, akik 60 betegre 1 ápolóként beosztva dolgoznak. Ők tuti nem fürdettek volna le...



Ha van rá mód, hiába van tele a zuhanyozó, megvárom, és utána zuhanyzok. Jobb szeretek utolsó lenni, akkor senki sem zavar végre. Otthon sem szeretem a nyüzsgést-öten lakunk egy házban, mindenki ugyanazt a fürdőt használja mégis...., és vagy elsőnek, vagy utolsónak szeretek menni. Rám ne várjon senki, és én se rá ha van mód!

2022. aug. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
100%
28/F
2022. aug. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, nem szexuális jellegel magam mellé engedném. Csak csináljuk a dolgunkat szó nélkül. Semmi nincs benne.
2022. aug. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
85%

Szobatársaimmal voltam gyakorlaton. Ők erdőművelő-fakitermelő szakmán voltak. Mikor végeztünk kint, és visszamentünk a műhelybe, szólt az oktató, hogy úgy zuhanyozzunk, hogy kb. 60 liter meleg víz van. Kb 30-an voltunk rá...

Persze, hogy 2-en 3-man álltunk be egymás mellé. Senki nem gondolt bele semmit, csak tiszták akartunk lenni. Mondom ezt biszexként.

Azt, hogy miért kezdték az első válaszolók belevinni ezt a bu.ulós témát amikor a kérdésbe igazából erről nincs is szó, számomra érthetetlen. A kategória nem minden....

40F

2022. aug. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
91%

Betegek, akik a közös zuhany mögé szexualitást gondolnak.

Nálam volt olyan, hogy félő volt, hogy elfogy a meleg víz, így muszáj volt ketten egy rózsa alá állni. Abban a helyzetben nincs mód még csak gondolni sem a szexre, hiszen gyorsan tisztálkodni kell, mert elfogy a meleg víz.

2023. ápr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
92%
Igen volt ilyen. A seregben.
2023. júl. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
81%
Nem fogadnám el.
2023. júl. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
100%
Inkább piszkos maradnál?
2023. júl. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!