Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek ha állandóan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha állandóan melegnek néznek pedig nem is vagyok meleg?

Figyelt kérdés

Semmi közöm a melegséghez, 100%-ban a lányokhoz vonzodom. Állandóan ez van. Engem az ilyennel megsértenek eléggé, úgy, hogy tényleg semmi közöm a melegekhez. Engem megbántanak! Állandóan elkell mondanom hogy nem vagyok az. Már gondolkoztam azon, hogy azok akik ezt mondják ők a melegek. De én nem vagyok az, és nem is szeretnék magyarázkodni. De mint mondtam nagyon megbántanak egyes emberek.


23F


2020. dec. 28. 21:20
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Amugy átérzem a problémádat.
2020. dec. 28. 23:09
 12/25 anonim ***** válasza:
92%

Feminin vagy? Túl divatosan öltözködsz? Bújós csupaszív kisfiús kisugarzásod van?


Valami oka csak van, hogy melegnek néznek.

2020. dec. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
#12 írtam üzenetet
2020. dec. 29. 01:13
 14/25 anonim ***** válasza:
92%
Barátnőd van?
2020. dec. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
92%
Csajoz be
2020. dec. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
49%
Szard már le, hogy ki mit gondol rólad. Addig nem leszel boldog, míg kinem zárod az életedből az olyan embereket, akik basztatnak, kibeszélnek stb. Hidd el nekem, hogy aki másokkal foglalkozik, annak saját magával van a legnagyobb problémája. Egyébként sem értem a logikát, hogy elvileg nem vagy homi, akkor mit zavar, hogy ezt mondják rólad. Tudod van az a mondás: "Kinek nem inge, ne vegye magára." Szóval egyáltalán nem értelek. Én pl homár vagyok és sosem mondták még nekem, hogy homi. Pedig én is szeretek azért divatosabban öltözködni, mégsem kaptam még semmilyen megjegyzést. Az sem érdekelne, ha kapnék. :D Esetleg a hátam mögött, pofámba már úgysem meri senki mondani. Úgyhogy ha megfogadod ezt az egy tanácsomat, akkor boldog leszel. Nem mások véleményével kell foglalkozni. Nyilván aki segítő szándékkal fordul hozzád, vagy úgy mond kritikát az más. De a többit zárd ki az életedből, vagy csak szard le.
2020. dec. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzátennék, hogy és ha az lennél, akkor mi a f*sz van? :D Hát szarj már bele. Annak a farját túrod, akinek csak akarod, legyen az nő vagy férfi vagy kecske :D. Najó csak viccelek, de hát kitudja. Ha meg nem vagy homi, akkor nem kell itt sem bizonygatni, hogy nem vagy az. Nem vagy az és pont. Többit meg LESZARNI! :D
2020. dec. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Jó csak engem ez bánt mert tényleg nem vagyok meleg.
2020. dec. 29. 18:10
 19/25 anonim ***** válasza:
De miért bánt? Nem is érint téged, szóval nem értem, hogy miért nem zárod ki ezt a fejedből. Egyszerűen nem értelek. Most pl én érezzem magam szarul, mert b*zi vagyok? Mert ez kb úgy jön le, hogy én akkor valami rossz, gané ember vagyok. :D Nem? Ha nem vagy az, akkor ne bizonygasd.
2020. dec. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Igazatok van. De megkapok egy bélyegzést, ami nem fedi a valóságot.
2020. dec. 29. 18:18
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!