Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek ha állandóan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha állandóan melegnek néznek pedig nem is vagyok meleg?

Figyelt kérdés

Semmi közöm a melegséghez, 100%-ban a lányokhoz vonzodom. Állandóan ez van. Engem az ilyennel megsértenek eléggé, úgy, hogy tényleg semmi közöm a melegekhez. Engem megbántanak! Állandóan elkell mondanom hogy nem vagyok az. Már gondolkoztam azon, hogy azok akik ezt mondják ők a melegek. De én nem vagyok az, és nem is szeretnék magyarázkodni. De mint mondtam nagyon megbántanak egyes emberek.


23F


2020. dec. 28. 21:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
Nincs senkire ráírva, hogy meleg. Egyedül a viselkedésedből gonfolhatják, hogy meleg lehetsz, azon meg tudsz változtatni.
2020. dec. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
66%
Talán ne hordjál magassarkú cipőt.
2020. dec. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

#1 A viselkedésem nem add okot hogy melegnek nézzenek.



#2 Nem hordok magassarkút.

2020. dec. 28. 21:33
 4/25 anonim ***** válasza:
95%
Gyúrj! Meg kérdezz rá miért gondolják ezt. Hisz akkor azon változtathatsz.
2020. dec. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
95%

3 alap tippet tudok mondani neked úgy, hogy persze semmit se tudok rólad:


- öltözködés: öltözködj érettebben, férfiasabban.


- body language: figyelj minden egyes mozdulatodra és arra is ahogyan beszélsz. Beszélj lassabban, hangosabban és kicsit mélyebb hanggal, mint szoktál.

Mozogj lassan, megfontoltan, magabiztosan. Húzd ki magad, nézz fel és foglalj teret, tehát ülj és állj szélesen... mindezt úgy, hogy nem túlzod el és nem nézel ki fake-nek és idiótának!


- 3. Eddz, izmosodj, növessz arcszőrzetet és legyen viszonylag rövidebb hajad.

2020. dec. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
94%
Az előző, 5-ös válaszomat kiegészítenék azzal, hogy a body language változtatások elsőre nagyon furák lesznek és tudatosan kell őket csinálnod, oda kell mindig figyelned rájuk, de idővel, pár hét-hónap után teljes mértékben hozzájuk szoksz és ez lesz számodra a természetes, “alapbeállítás”!
2020. dec. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Köszi. De egyik alapeset sem áll fent.
2020. dec. 28. 22:39
 8/25 anonim ***** válasza:
87%

Sajna én is így vagyok, mindenki kb melegnek gondol.

Közel két méteres szálkás srác vagyok, aki szeret divatosan, márkás cuccokba járni.

Már mikor valakivel találkozok, azon parázok hogy na biztos ez is melegnek gondol, és szar érzésem van.

Pedig nekem semmi bajom a melegekkel, sőt kiállok mellettük.

Már nem egyszer megkaptam, havertól vagy rokontól, hogy nézd micsoda szép magas srác mint te! Meg össze illetek, vagy hozzád való. És már konkrétan bele kényszerítenek a melegségbe.

Már, már párszor elő is fordult hogy elképzeltem magam egy-egy sráccal.

Gondoltam arra is már hogy kikellene próbálnom velük, de valahogy nem tudtam rá venni magam sosem. Mert ha nem beszélték volna tele a fejem ezzel nem lenne semmi érzésem a fiuk iránt.😕😁

19f

2020. dec. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
#8 Nehogy ki probáld hülye vagy? Akkor mardj szingli.
2020. dec. 28. 23:08
 10/25 anonim ***** válasza:
96%

Mondjuk én azt mondanám, hogy nem. De miből következtetsz arra, hogy az lennék?

Azért ha sokan ezt gondolják annak van oka (nem az hogy meleg lennél), de akcentus, testbeszéd, nonverbális kommunikáció, bármi lehet.

De ha már tudod a visszajelzéseket, hogy miből következtetnek erre, akkor tudsz erre figyelni.

Amúgy meg ha nem vagy az, sz-rd le. Minek bizonygatni bármit is, előbb-utóbb úgy is lesz barátnőd és családod.

2020. dec. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!