Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt már, hogy egy random...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy egy random srácra ráírtatok facebookon, instán? Van, hogy így rá vagytok kattanva egy elérhetetlen fiúra?

Figyelt kérdés

Én bi vagyok, 25 éves de most inkább a fiúkhoz, mint a lányokhoz vonzódom.


Nem vállalom fel. Eleve magamnak való vagyok, nem is volt még semmilyen tapasztalatom fiúval. Pedig helyes vagyok.


A srácot kb. 4-5 éve láttam egy gólyatáborban, csak ott láttam, utána az egyetem másik karára jártunk, másik városba, én később egyetemet is váltottam.

Ő hozzám hasonló kisugárzású, kicsit talán vagányabb.

Akkor megjegyeztem a nevét, megnéztem sokszor a profilját abban az évben. Ő szerintem nem is ismer, nem emlékszik rám. Akkor még sokkal bátortalanabb voltam.


Most valahogy évekkel utána újra beugrott a neve, újra rákerestem FB-n, instán.


Tett fel új képeket, nagyon jól néz ki - férfiasodott nyilván, emellett nagyon jó a stílusa is, ilyen "elegánsan vagány"

Még mindig tetszik a kisugárzása is, emellett az is, hogy ő is ilyen "rejtett kincs", tehát hogy alig kedvelik a képeit, csak pár haver, -ő sem nagy közösségi/közösségi médiás ember - pedig tényleg nagyon helyes.


De azt sem tudom, hogy meleg/bi-e-van egy-két utaló jel, pl. 90%-ban csak fiúkat követ (ill. mintha láttam volna korábban tinderen/planetromeon, de nem biztos, hogy ő volt) stb., csak úgy tudnám felvenni vele a kapcsolatot, ha konkrétan ráírnék facebookon vagy instán.

Szerencsére nincs is közös ismerősünk, bajom nem lehet belőle.


Voltatok már hasonló helyzetben?

Megtennétek ezt?

Volt hogy jósült ki ilyesmiből?

Szoktatok így érezni?


2020. dec. 31. 00:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem csináltam neki ekkora kerítést mint te.

Egyszerűen rá írtam hogy el e megyünk valahova, barátokat keresek, stb....

2020. dec. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Egyszer az index fórumon jöttem össze egy fiatal sráccal, akivel leszoptuk egymást az autómban. Utána volt még levelezés, de végül mégsem akart talizni.


Pár évvel később láttam fb-n, ráírtam, hogy emlékszik-e rám. Azt írta, nem. Megírtam neki, hogy mit csináltunk, és hogy lenne-e kedve megint, de ekkor már tagadott mindent... 🤨

2020. dec. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagyok ennyire bátor, hogy ráírjak másokra Facebookon, pedig lenne pár srác, akivel kipróbálnám 😄
2020. dec. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%
Én van hogy rá vagyok kattanva, de bátorságom nincs hozzá, hogy ráírjak.
2020. dec. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!