Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Régi szexuális fantáziám...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régi szexuális fantáziám végre kipróbálhattam egy neten megismert pasival. Egyáltalán nem élveztem, de nem mertem szólni neki, hogy hagyjuk abba. Hasonló helyzetben mit tettetek volna?

Figyelt kérdés

Régóta izgat a megalázás és hónapokat leveleztem a sráccal

Részletesen leírtuk egymásnak hogy miket csinálnánk egy randin és kb fél év után találkozunk, eljött hozzám most két napra.

Élőben is nagyon bejött a srác és semmi olyasmit nem csinált, amit előtte nem beszéltünk meg, de élőben már nem élveztem meginni a pisijét és onnantól kezdve elment a kedvem az egésztől de nem mertem neki szólni, hogy hagyjuk abba. De alig vártam, hogy másnap végre elmenjen.

Ő meg nagyon lelkes, és jövő héten újra jönni akar :(



2021. jan. 2. 17:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
55%
Én kipróbálnám milyen.
2021. febr. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

A pisiivás tipikusan olyasmi, amihez fokozatosan lehet csak hozzászokni, mert elsőre sokkoló lehet az íze, pláne ha a partner sem felkészült.


BDSM-ben különösen fontos a kommunikáció, elmondani, mi tetszett, mi nem. Egyébként megértem, hogy ott, adott helyzetben ez nehezedre esett (én is így vagyok), de utólag mindenképp érdemes megírni, megmondani.

2021. aug. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!