Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire sok esélye van egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire sok esélye van egy ducis, macis passzív srácnak?

Figyelt kérdés
Ismerkedés, kapcsolat terén mennyi esélye van egy 20 és 30 év közötti ducis, macis passzív srácnak?
2021. jan. 4. 11:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, sokkal kevesebb, mint a nem duciknak. Én is kövér voltam és lúzer, akit mindenki visszautasított. Aztán lefogytam 30 kilót fél év alatt, azután már én válogattam!!! És lett barátom is. Aki meg jót írt, hogy igen is dolgozni kell az alkatodon és fogyj le, azt lepontozzátok. Sokaknak fáj a nyers igazság, de akkor hitegessétek csak az embereket álomvilágba. Nem kell vékonynak lenni, de 15 kilóval sem kell több lenni a kelleténél. Add le és kész! Van aki azt szereti, arra gerjed na persze... Az igazság, hogy senki nem vak, az egy dolog hogy elkalandoznak ducikkal is, de senki nem fog tartósan együtt élni egy saját magával szemben igénytelen férfi mellett. Mert kövérség az bizony igénytelenség. Remélem azóta mióta kiírtad ezt, már elkezdtél dolgozni a fogyáson. Ha nem akkor kezdd el most, soha nem késő.
2021. ápr. 15. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Bár vannak, akik kimondottan szeretik, ha van mit fogni a partneren, az én véleményem szerint is egy esztétikus, jókiállású srácnak sokkal több esélye van az ismerkedére.
2021. ápr. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!