Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért akarnak sokan fizetős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak sokan fizetős srácot keresni amikor rengeteg ugyanolyan pasi van aki akárkivel lefeküdne, ráadásul ingyen?

Figyelt kérdés
Soha sem értettem miért jobb egy qrvának fizetni egy ugyanolyan szexért amit az ember ingyen is megkaphatna. Rengeteg olyan pasi van aki bárhogy bármikor lefeküdne bárkivel csak szexelhessen, miért akarnak sokan mégis egy ugyanolyan srácért fizetni?

2021. jan. 5. 08:48
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%
pl tudják,hogy nem néznek ki jól, vagy öregek.
2021. jan. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
34%
Ezt én se értettem, szexért fizetni annyira lealacsonyító. Mondom ezt úgy, hogy sose voltam még sráccal, pedig már egy ideje kipróbálnám.
2021. jan. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
88%
63 éves vagyok már csak így kellek ha fizetek
2021. jan. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
83%
Talán mert egy prosti ért a szakmájához, van rutinja :)
2021. jan. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
88%
Hol van az a sok srác, aki ingyen is csinálná? Mert vagy nem is válaszol, vagy eltűnik, a találkozóra már el sem jön! Ennyi energia, idő és pénz, amit így elvesztek, simán megyek olyanhoz, aki fogad, tudom mennyit adok, mit kapok. Tiszta sor!
2021. jan. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
95%
Én is azt gondolom, hogy akkor fordul a fizetős felé ha máshogy nem megy vagy nincs ideje vaaaagy ha olyan srácot máshogy nem kapna meg mint akiért fizet. Mert ez is egy opció.
2021. jan. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
95%

Vagy azért mert már öreg. Na ők másképp nem jutnak hozzá kigyúrt, izmos 20 éves srácokhoz.

Másrészt, én ismerek egy 40-es vállalkozót rómeóról, találkoztam vele (természetesen támogatásért), korához képest nem rossz, pláne úgy, hogy nekem amúgy is az ilyen korú pasik jönnek be, rákérdeztem én is, hogy miért fizet srácoknak, ha ő például bármikor kapna ingyen is.

Kevés a szabadideje, és rómeón leszervezni bármit is nem 10 perc, hiába írják sokan, hogy "Szex most?" meg sem jelennek a találkozón, eltűnnek, törlik magukat stb.

És inkább fizet, minthogy az idejét vesztegesse azzal, hogy hátha talál valakit.

2021. jan. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
25%
hát nem is tudom, pénzért olyan fura:D akkor kb már ku&@a is lehetne az illető
2021. jan. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem azért, mert azok a pasik nem ugyanolyanok. Aki fizetőst keres, valszeg speciális igényei vannak. Modellalkatú, izmos, jól kinéző, vékony pasit nem fogsz találni akárhol.
2021. febr. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
88%

Pl azért mert 3 megbeszélt találkából egy sem jött össze!

Egyszer én qrtam el mert napokat át beszéltünk,

és tele lett a virslim.letiltottam.

2x lemondták az ominózus napon.

Többször meg megy a szàjkarate, képet néha képeket kunyerálnak azt ezzel vége is.

Egy prosti meg ott van , teszi amire kéred, nem kérdez , nem kell jópofiznod Vele , fizetsz és mész! Sztem nem igaz h csak engem szivatttak be ilyenek.

2021. febr. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!