Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért akarnak sokan fizetős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak sokan fizetős srácot keresni amikor rengeteg ugyanolyan pasi van aki akárkivel lefeküdne, ráadásul ingyen?

Figyelt kérdés
Soha sem értettem miért jobb egy qrvának fizetni egy ugyanolyan szexért amit az ember ingyen is megkaphatna. Rengeteg olyan pasi van aki bárhogy bármikor lefeküdne bárkivel csak szexelhessen, miért akarnak sokan mégis egy ugyanolyan srácért fizetni?

2021. jan. 5. 08:48
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
55%

Hát pénzért szerintem tok megalazo.

Persze aki olyan annak nem az..

2021. márc. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 budaiz ***** válasza:
100%

Sokan vannak hasonló véleményen ebben a témában. Idős igy talál fiatal fiút és a sok link találkoni nem merőt ki lehet kerülni. Sokszor felesleges idő pocséklás egy randit összehozni

Még korai de elgondolkoztam azon hogy ha 50-60 éves leszek hogy fogok találni magamnak partnert. Fiatal korombeli korosztály jön be ez nem is fog változni.

24/f

2021. júl. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem pásztáztam végig, biztos van, aki írta már, de Rómeón 3 okot is észleltem. Az egyiket olvastam egy válaszban az elején, hogy mert idős férfi és csak így kell már másoknak. A másik verzió, hogy "gyorsan, most kell nekem a szex, akár fizetek is érte, csak valaki szopjon le azonnal!". A harmadik meg, hogy BÁRMIT megenged az illető, mert nagyon rá van szorulva az anyagiakra, így akár bdsm, megveretés, alázás, közös megegyezésre rabként tartása, és mindent elvállal, csak pénzt kaphasson (a srác, ha jól emlékszem, ráadásul fiatal, 20-30 körüli).
2021. júl. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
én pl azért mert nem találok. pedig idős se vagyok és szerintem nem nézek ki azért rosszul (annyira?)
2021. aug. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

jajj utolsó vagyok nem vettem észre h ebben a kategóriában van. akkor vissza vonnám

l

2021. aug. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
73%

Mert ràcsörgök,h egy óra múlva nàlam ,és tudom ott lesz a legjobbat kihozva magából!

Tisztán,illatosan,kívànatosan,és semmit nem szeretne jobban,mint hogy alaposan megdugjam,vagy mikor úgy szeretném ő is megkefél engem!

Tudja mit és hogy szeretek,nrm kell udvarolnom neki,bàrmikor tettrekész és ennyi!

Megkapom amit szeretnék,természetesen ő is maximálisan kielégül ,majd elballag a csinos popojàn a farzsebében a nem kevés jattal

2021. aug. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
73%

26os vagyok

Tudom sokan nem értenek meg,plàne h "fiatal" jó pasi vagyok, de egyszerűen nincs időm keresgélni!

Amíg keresném addig megkeresem az àrànak a többszörösét, így mindenki jól jàr!

Természetesen a srácok akik ketten vannak luxus kategoriàsok

2021. aug. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
72%
Persze nem kell mindenkivel össze feküdni de az érme másik oldala azért az hogy az elvárások is az egekben vannak e ,mert a legtöbb társkereső oldalon mindenki adoniszt keres,holott tudja nem fog találni. Aztán ezek sírják tele a fórumokat hogy nem lehet normális partnert találni, kérem lejebb kell adni az igényekből
2021. okt. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt aki nem ér rá napokon keresztül chatelni mindenféle emberekkel és képek küldözgetni majd végtelenségig folyó beszélgetésekbe elegyedni, annak megéri az a pár tízezer Ft, hogy tutira találkozzon és tuti legyen valami. Ha az ember jól keres, akkor megéri neki "tutira" menni, főleg ha nem mindig ér rá, mivel így azonnal tud jó partnert találni. Másfelől ott vannak azok, akik nem időhiány miatt, hanem sajnos nem néznek ki elég jól és nem találnak partnert. Harmadrészt ott vannak a "pancserek", akik azt hiszik teljesen szarul néznek ki, közben meg simán lenne partnerük, de nem ismerik ezt fel.
2022. febr. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!