Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tinder-en hogy köszönsz rá a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder-en hogy köszönsz rá a másikra, ha match-van?

Figyelt kérdés

Sokszor a "hello"-t észre se veszik.

A gif-eket érdemes megpróbálni?


Vagy írjak valamiről amit a profilján láttam?



2021. jan. 9. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Szimplán köszönsz neki udvariasan és írsz valami frappáns szöveget hozzá :D
2021. jan. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
81%

Egy "hello" kevés. Ha sokat írsz meg azért nem olvassa el, szelektál.

De semmi képen ne írj sablon szöveget. Írj valamit az egyik képéről, kis apróságot. Legyél kreatív.

2021. jan. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Én a szia-ra is válaszolok, pedig nem kevesen irnak, es ezt most nem azert mondom, mert hu de jo csaj vagyok. Ha nem tudom kezelni, akkor elrejtem magam. Ugyis lemorzsolódik a 90%-uk, de ennyire legyünk mar korrektek csajok!
2021. jan. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

Szia.

Kő kóla?

2021. jan. 10. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia.


Ha pedig van a képei között valami, esetleg a leírásában, amiből el lehet kezdeni egy beszélgetést (pl. hobbi, tanulmányok), akkor azt valahogy beleszövöm.


Pl. konkrét esetben feltett egy bringás képet, amit egy nem különösebben mainstream helyen készített, 250 km-re a varostól, ahol élünk. Én tudtam, hol készült a kép, értékelte is.

2021. jan. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
63%

Hogy ez mekkora egy hülyeség. Annyira nem értem azokat a lányokat akiknek külön frappáns szöveg kell, hogy méltassanak visszaírni. Valszeg véletlenül húzott jobbra vagy nem ütötted meg a mércét a képeid alapján annyira, hogy irogasson is csak jobbra mentél hátha nem lesz más. DE előfordul az is, hogy már valakivel beszélget és nem nézi a tinderét. Ha ilyen alapon kell felkeltened egy lány érdeklődését inkább engedd el.


21/L

2021. jan. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!