Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha Tinder-en match van, ki ír...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Tinder-en match van, ki ír először?

Figyelt kérdés

Akinél kijött?


Sok match-em van mindig amikor felregisztrálok/kipróbálom. De sokan leszarják. Nem írnak, ha válaszolnak vagy mégis írnak akkor is ez a semmitmondó "Szia, hogy vagy?" szokott menni.



2021. jan. 6. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Ugyanez... én várhatok, hogy írjanak, nekem meg nem válaszolnak holott matchelünk... Evvan...
2021. jan. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Akkor írjatok.
2021. jan. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha match van mert éppen én húztam jobbra akkor mivel a kezemben van a telefon természetesen én írok.

Ha más húzott jobbra akkor írjon ő. Neki is azonnal jelzi hogy match van, ilyenkor nem értem miért nehéz írni. Annyira unom már hogy én kezdeményezzék.

2021. jan. 7. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Teljesen mindegy, utána nemsokára úgysem fog.
2021. jan. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%

Én úgy szoktam ha nálam jön ki a mach akkor írok én, ha nem nálam akkor várok.

Ha nem ír két hét után leválasztom nem érdekel

2021. jan. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ír először, aki akar valamit a másiktól, ennyi :)
2021. jan. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!