Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Normális amit érzek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális amit érzek?

Figyelt kérdés
Párommal 10 éve együtt vagyunk megromlott a kapcsolatunk és nem tudom, hogyan tehetném jóvá. Mikor olyan zenét hallgatok amit akkor hallgattam amikor összejöttünk, akkor elérzékenyülök, megkönnyezzem és szeretném hogy újra azt élhessük át mindketten. Olyankor jobbnak is érzem a dolgokat és pozitívabb vagyok. Normális hogy a zene ennyire mély hatást kelt bennem még ha megromlott a kapcsolat akkor is?
2021. jan. 11. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:
83%
Igen.
2021. jan. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj a pároddal. Nem sértődni kell, meg rikácsolni, hisztizni, hanem beszélgetni. Ehhez nyilván a másik fél akarata is kell. Viszont meg kell mutatni az érzéseket a másiknak és bíztatni őt is, hogy tegyen így. Miben legyen változás, hogy olyan legyen minden, mint régen, stb. Ha egyedül nem megy, akkor van párterápia is, akkor viszont szánjatok bele időt és pénzt.


"hogyan tehetném jóvá"

Őszintének kell lenni a partnerrel. Bocsánatkérés még nem jutott eszedbe? Ahogy viszont említettem, ehhez ő is kell. Bízni kell egymásban és nem jut senki idáig. Utazzatok el valahova ketten, legyenek új élmények. Legyenek közös céljaitok, ilyesmi. Támogassátok egymást jóban, rosszban. Erről szól egy párkapcsolat. Mégegyszer kihansúlyozom, hogy ehhez mindkét fél kell. Tehát, ahol egyoldalú egy kapcsolat, az halálra van ítélve. Minden menthető, csak akarni kell mindkettőtöknek.

2021. jan. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!